• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Ціна
  грн
  Вимикаюча здатність
  Номінальна напруга
  Номінальний струм
  A
  Тип диференційного захисту
  Чутливість до витоку струму
  Крива відключення
  Серія

  Автомати Schneider Electric Resi9

  Фільтр
  120 Товари

  Електрообладнання серії Resi 9 представлене модульними пристроями та призначене для будівництва житлових будинків та комерційних будівель. Система розподілу електроенергії Schneider Electric відноситься до професійної автоматики європейської якості, призначена для захисту від перенапруги та короткого замикання. Техніка Resi 9 Шнайдер включає автоматичні вимикачі, диференціальні автомати, розподільні коробки та інші компоненти для надійного електромонтажу.

  Автоматика Resi 9 – інноваційна лінійка для вашої безпеки

  Система автоматизації Schneider Electric Resi 9 призначена для електричних розподільних щитів домашніх та невеликих комерційних будівель. Захисне обладнання забезпечує автоматичне вимкнення електромережі, запобігаючи можливим ушкодженням. Автоматичні та диференціальні вимикачі реагують на безперервний струм витоку. Техніка серії Resi 9 встановлюється на рівні розподільної системи або безпосередньо в електричному щиті для захисту всієї електроустановки або окремих груп електричних ланцюгів. Автомати Resi 9 Schneider Electric за технічними характеристиками відповідають пристроям верхнього цінового сегмента, але доступніші.

  Асортимент Schneider Electric Resi 9

  Низковольтне обладнання Schneider Electric представлене різними модульними пристроями для електроенергетичного обладнання. Електротовари поділяються на:

  1. Автоматичні вимикачі. Основна функція – комутація та захист електричних розподільчих систем. Автомат Resi9 можна настроїти на різні номінальні струми, що дає змогу адаптувати їх до конкретних вимог.
  2. Диференціальні автомати (УЗО Resi 9). Електропристрої використовуються для захисту від безперервного струму витоку та запобігання ураженню електрикою.
  3. Розподільні коробки. Служать для подачі електроенергії на різні споживачі. Пристрої Schneider Resi9 дозволяють логічно та структуровано організувати електричні ланцюги. Є частиною комплексної системи для розподілу електрики та керування електричними системами.

  Нова серія доповнена реле напруги Resi9. Обладнання запобігає пошкодженню електричних пристроїв, що спричинене високою або низькою напругою. Також може використовуватися для контролю мережної напруги та підтримання її в заданих межах.

  Особливості та переваги серії Resi 9

  Продукція Resi 9 характеризується високим рівнем надійності та довговічності, що забезпечує стабільну роботу електроустановки. Основні їх переваги полягають у:

  • висока якість конструкції та застосування модуль-фактора;
  • механізм миттєвої комутації;
  • посилені контактні клеми з рифленою поверхнею;
  • висока електрична та механічна зносостійкість.

  Асортимент товарів представлений багатофункціональними варіантами різних типів.

  Де купити низькочастотне обладнання Шнайдер Електрик серії Resi 9?

  Серія модульного обладнання Resi 9 та інших електроустановних пристроїв реалізується інтернет-магазином електротоварів Global Electro. Ознайомитись з видами автоматики високої якості та сучасного функціоналу можна онлайн на офіційному сайті. Оперативне оформлення замовлення та можливість доставки Новою та Укр поштою – переваги магазину. Самовивіз доступний з Дніпра та Запоріжжя. Товари Resi 9 можна купити за доступною ціною в кілька кліків. Висока якість обладнання – запорука безпеки вашого будинку.

  Комплектуючі accessories