• Рус
 • Укр
 • Фільтри

  Ліхтарики

  Фільтр
  49 Товари

   

  Якісний ліхтарик буває різного розміру та призначення:

  1. Брелок для ключів. Компактна модель із малою потужністю. Кріпиться на застібку рюкзака або сумки, застосовується для освітлення замкової щілини;
  2. Налобні ліхтарі. Широко використовуються шахтарями, автомайстрами, рибалками та дослідниками, оскільки залишають руки вільними. Часто мають кілька режимів, налобні моделі підходять для велосипедистів для нічної їзди. Напрямок світлового променя регулюється поворотом та нахилом голови;
  3. Ручні ліхтарики. Велика категорія з різними розмірами, потужністю та дизайном. Пристрої підбирають під користувача, орієнтуючись на вагу, покриття ручки та інші характеристики;
  4. Кемпінговий ліхтарик світлодіодний. Великий за розмірами, циліндричної форми із ручкою зверху. Дає розсіяне коло світла. Застосовується для освітлення наметів, відпочинкових полян;
  5. Лампа-ліхтар. Портативна модель різного дизайну часто повторює конструкцію кемпінгового. Ручка зверху пристрою дозволяє підвісити його на будь-якій висоті, розташувати на спеціальних стійках, встановлених на газоні.

  Зустрічаються вузькоспеціалізовані пристрої. Тактичний гарний ліхтарик закріплюється на рушницю для полювання у темну пору доби. Використовується для покращення чіткості прицілу та точності пострілу. Висвітлює необхідну траєкторію, має спеціальні кріплення.

  Потужний ліхтарик застосовують для дайвінгу. Він оснащується водонепроникним корпусом, що витримує тиск води. Промінь світла охоплює велику територію, що зручно під час підводного полювання. Щоб не налякати рибу, перемикають на синій, зелений або червоний спектр. 

  Яким може бути ліхтарик за типом живлення

  Портативні пристрої не потребують постійного доступу до електромережі. Джерелом живлення можуть бути:

  • батарейки;
  • акумулятори.

  Змінні елементи типу АА або ААА використовують у невеликих моделях із малою вагою. Ліхтарик на батарейках дешевший за акумуляторні моделі, але потребує регулярної заміни джерел живлення.

  Другий тип освітлювальних приладів містить знімний або вбудований елемент. Змінні літієві батареї працюють у кілька разів довше за звичайні батареї. Для заряджання акумуляторів використовують спеціальні зарядні пристрої. Нерідко відразу купують батареї на зміну, щоб послідовно чергувати їх.

  Вигода вбудованих акумуляторних пластин є очевидною: зарядка відбувається по USB за допомогою будь-якого відповідного шнура, включаючи зарядний пристрій для смартфона. Виробники техніки намагаються стандартизувати роз'єм, щоб не плутатися у великій кількості дротів. Зі вбудованою батареєю знайти ліхтарик недорого важко. Подібні моделі дорого коштують, але витримують до 500 циклів заряду і безперервно працюють по кілька годин. Пристрої купують для відпочинку на природі, і використання далеко від джерел електроенергії.

  Як вибрати світлодіодний ліхтарик

  Для підбору кишенькових моделей важлива вага, ергономічність, додаткові функції та зовнішній вигляд пристрою. Перебої з електрикою в Україні зробили автономні світильники обов'язковими атрибутами. Багато моделей доповнені функціями регулювання потужності та стабілізації струму. 

  Освітлення залежить від температури кольору. Природний спектр на 5000 К не напружує очі, тому найчастіше використовується у світильниках. Холодне світло з блакитним відтінком спотворює сприйняття предметів та відстаней. Іншою важливою особливістю є яскравість світлового потоку, що вимірюється у люменах. У пристрої встановлюють LED або світлодіодні лампи, рідше лазерні або галогенні джерела освітлення. 

  Ліхтарик на акумуляторі відрізняється автономністю. Чим більша ємність батареї, тим вищий її ресурс. Як матеріал корпусу використовують пластик або алюміній. Додатково пристрій може бути захищений від вологи, пилу, механічних ударів.

  Важливий параметр – дальність світлового потоку. Найпотужніший ліхтарик підсвітить променем територію за десятки метрів від джерела. Брелоки вихоплюють із темряви лише найближчий метр.

  Де продаються потужні акумуляторні ліхтарики

  Інтернет-магазин Global-Electro надає можливість купити освітлювальні прилади від виробників зі світовим ім'ям. Компанія співпрацює з надійними брендами, що гарантує якість товарів. На сайті зібрані пропозиції з невисокою ціною для декоративного та основного освітлення, монтажні елементи, розетки, вимикачі, елементи живлення тощо

  Експерти компанії підберуть ліхтарик в Україні під конкретні умови експлуатації. На сайті регулярно проводяться акції. Клієнти можуть розрахуватися готівковим та безготівковим чином. Доставка продукції здійснюється поштовими службами на всій території України.

   

  Комплектуючі accessories