• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  АКЦІЯ
  Ціна
  грн
  Ємність акумулятора
  mAh
  Спосіб зарядки
  Потужність
  W
  Час роботи
  Кількість діодів
  Світловий потік
  Lm
  Кількість клавіш
  Дальність
  м
  Режим червоного світла
  Кількість фаз
  Довжина світильника
  Кількість полюсів
  Вимикаюча здатність
  Номінальний струм
  A
  Номінальна напруга
  Тип диференційного захисту
  Чутливість до витоку струму
  Крива відключення
  Серія
  Країна виробник
  Площа обігріву, м²
  Довжина, м
  Кількість розеток

  Videx в Дніпрі

  Фільтр
  893 Товари

  Відекс< / h2>

  у 1996 році на український ринок вийшла компанія "Алегро-опт", яка згодом стала батьківською для бренду "Відекс". Це робить Україну країною-виробником для бренду"Відекс & quot;.

  спочатку компанія займалася виробництвом відео - та аудіокасет. Однак в 2004 році був зареєстрований бренд "Відекс", і з цього моменту почалося стрімке зростання компанії. Нове обладнання та запуск виробництва CD і DVD дисків призвели до розширення асортименту. Товари"Відекс & quot; стали все частіше з'являтися в магазинах. З плином часу під цим брендом почали випускати фотопапір для струменевого друку, а з 2008 року асортимент дисків значно оновився.

  однак справжній прорив стався з появою батарейок в асортименті. Ці продукти від"Відекс & quot; можна знайти на полицях магазинів і супермаркетів по всій Україні. Згідно з офіційним сайтом, серед партнерів компанії-мережі супермаркетів & quot;АТБ ","Ашан " і"Фоззі & quot;.

  < p > сучасний напрямок компанії - це світлодіодне освітлення. Це включає в себе LED-лампи і точкові світильники з вбудованими LED-модулями. На офіційному сайті & quot; Відекс" представлено понад 980 товарних позицій.

   

  < P > компанія VIDEX пропонує різноманітність світлодіодних лампочок різних типів. Всі моделі оснащені стандартними цоколями, що забезпечує їх сумісність з широким спектром освітлювальних пристроїв. Відмінною особливістю є їх довговічність: світлодіодні лампи можуть працювати в середньому на 100 разів довше, ніж звичайні лампочки, і при цьому споживати в 10 разів менше електроенергії. Це також відображається на їх тривалому терміні служби, який в середньому становить від 25 до 30 разів довше.

   

  < h3>Світлодіодне освітлення Відекс< / h3> < p > Світлодіодне освітлення-це пристрої, в яких використовуються світлові діоди. Вони забезпечують високу світлову віддачу, споживаючи при цьому значно менше електроенергії (в порівнянні з лампами розжарювання або люмінесцентними лампами). У нашому інтернет-магазині можна замовити Світлодіодне LED-освітлення надійних брендів Videx, Titanum. Такі світильники активно економічні: вони споживають вдвічі менше електрики, ніж люмінесцентні моделі, в десять разів-ніж лампи розжарювання. До того ж термін експлуатації набагато довше.

   

  • < li>світильники Відекс забезпечують високу освітленість приміщень.Їх використовують в приватних будинках, в громадських місцях.світлову віддачу вимірюють у відсотках Лм / Вт, і за цим показником LED-лампи або панелі значно ефективніше інших джерел світла. < li>ККД світильників Відекс вище, ніж у ламп розжарювання або енергозберігаючих (люмінесцентних) джерел освітлення.завдяки цьому витрата електричної енергії скорочується на 15-20% в порівнянні з енергозберігаючими лампами, на 70-80% - в порівнянні з натрієвими, ртутними світильниками, лампами розжарювання.якщо замінити всі джерела освітлення на LED-елементи, можна значно заощадити на комунальних платежах. < li>Світлодіодне освітлення Відекс & ndash; це універсальні світильники, які використовуються в люстрах, підвісних освітлювальних системах як настільні або точкові джерела світла.& nbsp;Спектр їх використання дуже широкий. < li>Монтаж такого освітлення не складний, не вимагає прокладки мідного кабелю значної товщини (через низьке споживання електроенергії). < li>Світлодіодне LED-освітлення Відекс безпечно в побуті: такі світильники майже не нагріваються, так що не створюють небезпечних з точки зору пожеж ситуацій, не б'ються (крім ламп зі скла). < li>використовувати такі світильники можна в складних системах освітлення.& nbsp;вони не вимагають частої заміни або технічного обслуговування. < li>Світлодіодне LED-освітлення Відекс має дуже тривалий термін експлуатації & ndash; більше 50 тисяч годин.Йому не зашкодять високі або низькі температури, вібрація.Такі причини не впливають на якість світлового потоку. < li > таке освітлення можна використовувати в системі «розумного будинку», в різних програмованих системах.
  Комплектуючі accessories