• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Номінальна напруга
  Кількість полюсів
  Вимикаюча здатність
  Номінальний струм
  A
  Тип диференційного захисту
  Чутливість до витоку струму
  Серія
  Ціна
  грн
  Країна виробник

  ПЗВ Schneider Electric Resi9

  Фільтр
  23 Продукт

  Пристрій захисного відключення є спеціальним обладнанням, що встановлюється в електричний щиток і служить захистом від ураження струмом для людини. При покупці особливу увагу варто приділити ПЗВ Resi9 від французького виробника Шнайдер Електрик.

  Пристрій необхідний також для запобігання виникненню пожеж у приміщенні. Часто представлений виріб називають диференціальним реле, а якщо він ще й має захист від перевантажень або короткого замикання, то може мати назву дифавтомата.

  Трохи про виробника

  Представлений бренд є досить відомим не лише в Україні, оскільки займає провідні позиції у розробці інноваційних рішень у питаннях електроенергії. Resi9 ー порівняно нова серія електротехнічного обладнання, призначена для використання у житлових приміщеннях.

  Крім ПЗВ, до лінійки входять реле, рубильники, контактори та інші товари. Відмінною рисою всього обладнання серії Resi9 вважається максимальна здатність відключати 6000 А. Європейська якість представлених пристроїв підкріплена більш ніж п'ятдесятирічною історією і багаторічним досвідом компанії Schneider Electric.

  Особливості пристрою захисного відключення Resi9

  Якщо автомати захищають лінію та техніку від перевантаження та короткого замикання, то ПЗВ призначене для запобігання смертельному удару струмом людини або тварини. Різкий удар ви все одно відчуєте, але не постраждаєте. Також виріб призначений для захисту приміщень від пожежі внаслідок витоку електричного струму.

  У сучасних багатоповерхових будинках використання таких пристроїв відключення є обов'язковим. Що стосується старого житлового фонду, то застосування ПЗВ дуже рекомендується при його реконструкції та капремонті. Пристрої лінійки Resi9 відповідають апаратурі люксового сегмента, але мають оптимальну, середню вартість. Вони забезпечують бездоганну якість, надійність та простоту експлуатації.

  Універсальна, нескладна конструкція та високі стандарти виробництва роблять пристрій довговічним та практичним. Монтаж ПЗВ Resi9 також досить легкий та зрозумілий. Представлені вироби випускаються на підприємствах Шнайдер Електрик у Бельгії, Болгарії та Іспанії. Купити їх у Дніпрі можна в інтернет-магазині GLOBAL-ELECTRO.

  Принцип роботи диференціальних вимикачів дуже простий:

  • всередині знаходиться спеціальний трансформатор, який постійно вимірює суму струмів, підключених до нього кабелів. В не аварійному режимі вона дорівнює нулю;
  • у разі витоку, сума струмів починає зростати й при досягненні максимально допустимої позначки,  пристрій відключається, тим самим знеструмлюючи приміщення, що захищається;
  • для захисту людини від удару електрикою застосовуються моделі зі струмом витоку 30 мА. Це той показник, коли самостійно розтиснути руку і звільнитися від кабелю вже неможливо.

  Протипожежні ПЗВ характеризуються струмом витоку від 100 до 500 мА. Вони потрібні для захисту від спалаху внаслідок старіння ізоляції, її пошкоджень або поганої якості.

  Типи ПЗВ Schneider Electric Resi9

  Пристрої захисного вимкнення Шнайдер Електрик бувають двох основних типів: класу АС та А. Перший тип поширений досить широко. Модель миттєво реагує на змінний струм витоку. Він зазвичай виникає від побутових приладів, таких як холодильники, електроплити, освітлювальні елементи.

  Однак з появою техніки з імпульсними блоками живлення зросла потреба у використанні ПЗВ ширшої дії. Таким пристроєм стали диференціальні вимикачі класу А. Цей пристрій реагує як на змінний, так і імпульсний струм, що виникає раптово. Зона захисту такого ПЗВ більша.

  Цікаво! У країнах Європи пристрої захисного відключення типу АС практично не використовуються. Дозволено лише моделі класу А.

  На українському ринку вони широко представлені. Визначити тип пристрою нескладно, адже ця інформація завжди вказується на корпусі виробу.

  Важливо також відрізняти наступні типи ПЗВ – протипожежне, яке монтуються в установки 300 або 100 мА та захисне. Останнє призначене для захисту людини, що використовується в установках по витоку струму 10-30 мА. Ці типи важливо розрізняти, оскільки функції обладнання різні.

  Як правильно вибрати

  Перш ніж придбати пристрої захисного відключення Schneider Electric Resi9 важливо враховувати рівень захисту струмопровідних елементів, а також, з якого матеріалу виконаний корпус виробу. Якісний щільний пластик, який не виділяє токсичних речовин ー найбільш відповідний варіант.

  Такий виріб добре протистоїть механічному зносу. Він довговічний та надійний. Оскільки пристрій призначений для захисту людини від удару струмом, при покупці чималу роль відіграє якість. Рекомендуємо купувати продукцію відомих компаній, це гарантія безпеки.

  ПЗВ від бренду Schneider Electric популярної серії Resi9 добре себе зарекомендували. Вони займають середню цінову категорію, тому доступні багатьом покупцям. Для захисту від підробки завжди перевіряйте маркування на корпусі. Вона повинна мати хорошу якість і нести в собі інформацію про бренд та технічні характеристики.

  Крім того, щоб зробити правильний вибір, визначтеся, де буде встановлено ПЗВ і які проблеми воно має вирішувати. Для промислових об'єктів практичніше вибрати виріб класу АС, для дому чи офісу ー А.

  Як купити ПЗВ Resi9 від Schneider Electric в магазині global-electro.com.ua

  Якщо вам терміново необхідно придбати ПЗВ від компанії Шнайдер Електрик, ви можете сміливо звертатися до нашого магазину. У каталозі представлені моделі на два та чотири полюси з різною номінальною напругою та струмом.

  Ціна на товар є прийнятною, тому що ми є офіційним дистриб'ютором компанії Schneider Electric в Україні. Своїм клієнтам ми пропонуємо купити гарантовано оригінальну продукцію без браку. Усі пристрої Шнайдер Електрик якісні, надійні та довговічні, вони будуть відповідати всім вашим побажанням. Якщо зробити самостійно вибір складно, наші кваліфіковані менеджери обов'язково допоможуть вам у цьому питанні, проконсультують та швидко оформлять замовлення.

  Комплектуючі accessories