• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Ціна
  грн
  Потужність
  W
  Ємність акумулятора
  mAh
  Дальність
  м
  Світловий потік
  Lm
  Кількість клавіш
  Режим червоного світла
  Номінальний струм
  A
  Тип диференційного захисту
  Чутливість до витоку струму
  Крива відключення
  Типорозмір
  Площа обігріву, м²
  Довжина, м

  Hager в Дніпрі

  Фільтр
  744 Товари

   

  Хочете купити справді якісну електротехніку, яка служитиме десятиліттями? Тоді рекомендуємо звернути увагу на продукцію Хагер. Це німецький виробник, який добре відомий у всьому світі. Компанія була заснована у середині 50-х років минулого століття. Вона швидко вирвалася у лідери, виготовляючи якісне обладнання та інноваційні продукти, які чудово зарекомендували себе у справі.

  Асортимент продукції Hager у магазині global-electro.com.ua        

  У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір продукції від цього відомого виробника. Якщо ви хочете придбати сертифіковані товари, звертайтесь до нас — наші менеджери дадуть відповідь на всі наявні запитання та допоможуть зробити правильний вибір. Розглянемо, яку саме електротехніку випускає компанія
  «Хагер».

  Автоматичні вимикачі

  Дане обладнання використовується для захисту електроланцюжків від короткого замикання та перевантаження. Вони забезпечують безпеку в будинку, автоматично розриваючи електричний ланцюг у разі несправностей чи аварійних ситуацій. Розглянемо, які плюси є у цієї продукції:

  1. Точне та швидке спрацювання. Вони розривають ланцюг буквально за кілька мілісекунд після появи проблеми. Хибні спрацьовування практично виключені.
  2. Можливість вибору за номінальним струмом. Завдяки цьому ви зможете вибрати відповідне вам обладнання, враховуючи загальний рівень навантаження.
  3. Наявність індикатора стану. Завдяки йому ви зможете зрозуміти, що вимикач спрацював і його потрібно увімкнути для продовження роботи електромережі.
  4. Простота монтажу, можливість обслуговування. Конструкція виробу максимально продумана, тому жодних проблем з установкою не виникне.
  5. Довгий термін служби. Рекомендуємо вам купити «Хагер» у Дніпрі, якщо хочете придбати справді якісні автомати, які не підведуть у складних ситуаціях.
  6. Наявність моделей, які підходять для установки в системи «розумного будинку». Ви зможете керувати енергоспоживанням віддалено та контролювати стан обладнання.
  7. Високі стандарти безпеки. Вся техніка «Хагер» має сертифікати відповідності та якості.

  Дане електрообладнання можна встановлювати не тільки у квартирах або житлових будинках, а й на комерційних об'єктах, в офісах, на виробництві та ін.

  Групові перемикачі та вимикачі

  Компанія Hager також пропонує покупцям широкий вибір різних вимикачів, за допомогою яких можна керувати електроприладами та освітленням. З переваг цієї техніки можна назвати:

  1. Високий рівень функціональності. Німецький виробник пропонує клієнтам різні види вимикачів (одноклавішні, дво- та триклавішні).
  2. Стильний вигляд. Вироби цієї компанії чудово вписуються в будь-які інтер'єри, що дозволяє використовувати їх у житлових та офісних приміщеннях.
  3. Ергономічний дизайн. Користуватись подібними вимикачами дуже просто, тому у вас не виникне жодних проблем.
  4. Високий рівень надійності. Хочете поставити електрообладнання та забути про нього? Тоді вам варто купити продукцію «Хагер». Вона гарантовано опрацює кілька десятиліть.
  5. Можливість інтеграції з іншими пристроями цього виробника. Наприклад, ви можете використовувати техніку з системами «розумного будинку».

  Вивчіть наш каталог, щоб вибрати найбільш підхожі для вас вироби.

  Контактори Хагер

  Це обладнання застосовується для управління різними електричними навантаженнями, наприклад, електродвигунами, обігрівачами, кондиціонерами та ін. Як правило, їх встановлюють на промислових об'єктах, оскільки саме там необхідно керувати високими потужностями та струмами.

  З основних переваг контакторів можна виділити:

  1. Можливість вибору обладнання за номінальним струмом.
  2. Наявність кількох контактних груп. Завдяки цьому ви зможете контролювати декілька електроланцюгів.
  3. Різні методи управління обладнанням. Найпростіші контактори вмикаються через кнопку, але існують моделі, які спрацьовують від керівного сигналу.
  4. Наявність системи захисту від перевантаження та перегріву. Завдяки цьому підвищується рівень безпеки.
  5. Простий монтаж. Встановити контактори можна без особливих зусиль.

  Дане обладнання використовується там, де необхідне просте, надійне та зручне керування електроланцюжками.

  Розетки Хагер

  В асортименті компанії широко представлені розетки та різноманітні лицьові панелі «Хагер». Ви  можете вибрати будь-які типи електророзеток — одинарні, подвійні, для USB, із захистом від дітей та ін.З плюсів цього обладнання можна виділити:

  1. Повна безпека. Навіть якщо ви торкнетеся поверхні, то вас не вразить електричним струмом.
  2. Наявність моделей із захистом від вологи та пилу. Завдяки цьому ви зможете встановлювати їх на вулиці, у ванній кімнаті та ін.
  3. Надійність та якість. Дане обладнання служитиме десятиліттями без необхідності обслуговування та ремонту.

  Також із плюсів можна виділити широкий асортимент продукції. Ви завжди зможете підібрати собі потрібні моделі.

  Щити Hager    

  У продажу представлені як накладні, так і шафи, що вбудовуються. Вони використовуються для захисту та організації електричних установок у квартирах та будинках. Начіпні моделі монтуються на поверхні, завдяки чому полегшується їх встановлення та обслуговування. Врізні шафи вбудовуються в поверхню, завдяки чому вони не займають багато місця і зливаються з інтер'єром.

  Залишилися питання чи хочете зробити замовлення? Телефонуйте чи пишіть нам. Ми завжди допоможемо вам зробити правильний вибір та підібрати відповідне обладнання.

   

  Комплектуючі accessories