• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  АКЦІЯ
  Бренд
  Класс захисту
  Потужність
  W
  Світловий потік
  Lm
  Форм-фактор
  Ресурс роботи
  Довжина світильника
  Особливості
  Ціна
  грн
  Країна виробник

  Лінійні світильники з вбудованими світлодіодами

  Фільтр
  26 Товари

  LED-освітлення часто використовується як у побуті, так і в різних галузях промисловості. Лінійний вбудований світильник, який працює внаслідок такого джерела світла, економно витрачає енергію та довго працює без ефекту мерехтіння.

  Пристрій відрізняється вузькою, довгастою формою різної довжини та ширини. Може використовуватися для простого локального підсвічування конкретної зони, створення широких світлових ліній та геометричних малюнків, підсвічування музейних експонатів, вітрин.

  Характеристики лінійних вбудованих світильників

  Даний тип освітлення має низку позитивних якостей, які виграшно виділяють світлодіоди в порівнянні з альтернативними варіантами: 

  1. Енергоефективність. Пристрої забезпечують максимальну інтенсивність світіння за мінімальної витрати електроенергії.
  2. Екологічність. Даний тип освітлювальних приладів випускають з екологічних матеріалів, не використовуючи ртуть. Тому після застосування світильник можна утилізувати, як звичайне сміття, без особливих умов.
  3. Довговічність. При правильному використанні термін життя світлодіода становить до 100 000 годин, що у кілька десятків разів перевищує тривалість експлуатації люмінесцентних ламп. 
  4. Невелика вага. Світлодіоди мають компактні розміри, при цьому забезпечують високі показники освітлення. 
  5. Безшумна робота.

  Для рівномірного та яскравого освітлення робочих поверхонь ідеальним варіантом стануть вбудовані лінійні світильники стельові світлодіодні з led стрічкою. Конструкція виглядає як довга смуга послідовно з'єднаних світлодіодів, що встановлюється на меблях, стінах або стелі.

  Світильники такого типу дуже популярні й часто зустрічаються не лише у квартирах, будинках чи офісах. Світлодіодний вбудований лінійний світильник створює спрямований промінь світла, тому добре підходить для підсвічування робочих зон. Його часто встановлюють у лабораторіях та маніпуляційних кабінетах клінік та лікарень різного профілю.

  Важливо! Лінійні лед-світильники мають попит у людей, які займаються творчістю. З їхньою допомогою виходить підсвітити та виділити робочу зону в майстерні художника чи модельєра.

  Різновиди лінійних вбудованих світлодіодних світильників

  Такий тип освітлення може застосовуватися як у житлових, так і в комерційних приміщеннях, а також в офісах та виробництвах. Світильники встановлюються поодинці або послідовно з'єднуються в ланцюжок будь-якої довжини.

  Види лінійних вбудованих LED світильників залежно від монтажу:

  • для рівних поверхонь; 
  • для кутової установки безпосередньо в стик або одну з поверхонь;
  • для монтажу на покриття зі структурними особливостями (скло, дерево).

  Дуже часто вбудовані лінійні світлодіодні світильники використовуються для накладних конструкцій, наприклад для багаторівневих натяжних стель. У таких випадках вони розміщуються в кутку між верхньою і нижньою конструкцією, забезпечуючи ефект «стелі, що ширяє».

  Такий дизайнерський прийом використовується як у житлових, так і в комерційних приміщеннях. Найбільш актуальним буде такий дизайн для ресторанів та салонів краси. Стельові вбудовані лінійні світильники монтують декількома способами:

  • підвісний. Передбачає застосування підвісів або тросів, кінці яких фіксують на поверхні;
  • накладний має на увазі монтаж безпосередньо на стелю, у тому числі підвісний за допомогою кріплень;
  • магістральний. Це з'єднання приладів між собою за допомогою конекторів для створення однієї лінії, що світиться.

  Цікаво! Вбудований спосіб установки зустрічається дуже рідко. Буває, що його використовують у ресторанах чи кафе, щоб отримати цікавий візуальний ефект.

  Особливості вибору вбудованих лінійних світильників

  Перш ніж купити освітлювальний прилад такого типу, потрібно визначитися, для яких цілей він знадобиться. Насамперед це пов'язано з особливостями дизайну конкретного приміщення. Світлодіодні елементи можуть надавати різні відтінки білого світіння.

  Якщо світильник потрібний як основне джерело світла, для житлових приміщень краще брати LED лампи з теплими відтінками білого. Для комерційних цілей більше підійде добове освітлення, оскільки воно максимально підкреслить переваги продукції на прилавках. Цей прийом можна використовувати для підсвічування вітрин або музейних експонатів.

  Купити світлодіодні лінійні світильники

  В інтернет-магазині global-electro.com.ua представлений широкий асортимент вбудованих лед-світильників за доступними цінами від перевірених виробників. Ви можете забрати обладнання самостійно у Дніпрі або Запоріжжі за адресами, вказаними на сайті, або оформити доставку по Україні Новою поштою.

  Комплектуючі accessories