• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  АКЦІЯ
  Бренд
  Ціна
  грн
  Країна виробник
  Площа перерізу жили, кв. мм
  Кількість жил

  Кабель ВВГнг-П

  Фільтр
  9 Товари

  Дроти потрібні як у побуті, так і на виробництві при підключенні електроприладів. Великий попит має кабель ВВГнг П без якого не обходяться при організації електромережі зі стандартними параметрами.
  Цей виріб є силовим проводом з жилами з міді та полівінілхлоридною ізоляцією в оболонці. Є різновидом кабелю ВВГ в плоскому виконанні. Головна особливість марки — струмопровідні жили складені паралельно в одній площині, цей момент визначає призначення дроту.

  Сфери застосування кабелю ВВГНГ-П

  Модель такого типу використовується для передачі та розподілу електроенергії в стаціонарному обладнанні з номінальною змінною напругою 0,66 кВт та 1 кВ при частоті 50 Гц. За допомогою виробу можна вирішити велику кількість завдань – його використовують усередині будівель, у машинних цехах, на мостах, відкритих територіях.

  Кабель ВВГнг-П особливо зручний для прокладання:

  • під тинькуванням чи ламінатом;
  • у шарі бетону;
  • у поглибленнях між листами гіпсокартону;
  • у кабельних каналах плінтусів, трубах, лотках.

  Виріб використовують у ситуаціях, коли потрібно монтувати приховану проводку або за необхідності заощадити більше простору. Провід універсальний, підходить для прокладання в офісі або квартирі, у тому числі в малогабаритних приміщеннях на виробництві. Без нього не обходяться при організації електромережі в тунелі, сухому каналі, на естакаді.

  Важливо! Мідний кабель можна провести на балконі, підвісі або всередині заритої траншеї. Він не втрачає характеристик і зберігає повний функціонал навіть за підвищеної вологості або в агресивному середовищі.

  Якщо кабель проводять на відкритому майданчику у складних умовах, важливо передбачити додатково механічний захист. Тільки в цьому випадку він працюватиме справно та довго. Індекс «нг» у маркуванні повідомляє про те, що оболонка виробу не підтримує процес горіння. Це оптимальний варіант, коли потрібно заощадити більше місця у невеликій квартирі чи житловій кімнаті.

  Модель такого типу вибирають для:

  • економії простору при організації електромережі;
  • установки розподільчого щитка;
  • монтажу вимикачів;
  • кріплення силових розеток та освітлення;
  • установки верстатів та стаціонарних машин.

  Також можливе прокладання в приміщеннях з підвищеними показниками вологості та встановленими опалювальними приладами. Це, наприклад, кухня, лазня, ванна кімната, сауна. Навіть при груповому прокладанні модифікація не стане причиною поширення вогню та пожежі.

  Характеристики електричного кабелю ВВГНГ-П

  Щоб розібратися в особливостях виробу, необхідно розшифрувати його назву. Кожна буква у маркуванні має певне значення:

  • В — для ізоляції жил використаний ПВХ пластикат;
  • В — оболонка з полівінілхлориду;
  • Г — захисного шару в конструкції немає;
  • П —  плоский кабель, жили якого розташовані паралельно одна до одної.
  • нг ー негорюче виконання.

  Купити кабель ВВГНГ П пропонується з мідними однопровідними струмопровідними жилами. За гнучкістю вони відповідають 1 класу ДСТУ EN 60228, їх називають також моножилами. Внаслідок такого виконання провід підходить для прокладання лише стаціонарним способом, без частих та постійних згинань.

  Серед інших характеристик виробу:

  • жорстка конструкція;
  • можливість застосування як у відкритому повітрі, і у закритих приміщеннях будь-якого призначення;
  • підвищена безпека завдяки властивості не підтримувати та не поширювати горіння;
  • застосування для мереж постійного чи змінного струму.

  Кабель відрізняється широким температурним робочим діапазоном від -50 до +50 градусів. Може застосовуватися за високої відносної вологості повітря в межах 98%. Це можливо, якщо температура не перевищує 35 градусів. Якщо в приміщенні немає опалювальних приладів, прокладати провід дозволяється лише до -15°C (не нижче).

  Під час монтажу необхідно дотримуватись мінімального показника радіуса вигину – не менше 10 зовнішніх діаметрів самого кабелю. У процесі експлуатації жили не повинні нагріватися більше ніж до 70 градусів. Виріб відрізняється стійкістю до негативних факторів при короткому замиканні йому не страшна температура до 160, а в разі перевантаження до 80 С.

  Види дроту ВВГНГ-П

  З доступними варіантами можна ознайомитись у каталозі інтернет-магазину global-electro.com.ua. Провід ВВГНГ П у нас можна з різною кількістю жил в конструкції їх може бути 2 або 3 з площею перерізу від 1 до 6. Для ізоляції використаний ПВХ пластикат, зверху виробник уколює оболонку з полівінілхлориду.

  Для ізоляції жил використовують, як правило, суцільне маркування кольором, рідше наносять поздовжні смуги. Нульова виконана у блакитному відтінку, заземлення зроблено жовто-зеленим. Перетин у кожної жили, як правило, збігається, хоча у трижильного виконання заземлення іноді буває менше.

  При виборі варто враховувати такі характеристики:

  1. Показники навантаження.
  2. Діаметр та вага.
  3. Маркування.
  4. Точна конструкція.
  5. Опір.

  Виріб розрахований на експлуатацію протягом 30 років, продається із 5-річною гарантією виробника.

  Як купити кабель ВВГНГ-П в магазині global-electro.com.ua

  У нас представлені моделі, без яких не можна обійтися при організації електромережі у будинку, квартирі, офісі чи виробничому приміщенні. Мідна проводка також незамінна у транспортній інфраструктурі, при будівництві мостів та естакад. Придбати її у нас легко за доступною ціною, оскільки ми замовляємо товар безпосередньо у виробника.

  Придбати продукцію у нас зручно з доставкою по Україні. У Дніпрі та Запоріжжі можливий самовивіз із нашого складу, ми працюємо з понеділка по п'ятницю. В інших містах зручно забрати покупку в найближчому до будинку чи місці роботи відділенні Нової пошти або скористатися послугами кур'єра. Оплата здійснюється з банківської картки, післяплатою або безготівковим переказом.

  Комплектуючі accessories