• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  АКЦІЯ
  Бренд
  Ціна
  грн
  Країна виробник
  Площа перерізу жили, кв. мм
  Кількість жил

  Кабель ВВГнг

  Фільтр
  4 Продукт

  Будь-яка проводка рано чи пізно потребує заміни, особливо коли її облаштовують у промисловому приміщенні з величезним навантаженням. Для цього часто використовують кабель ВВГ нг. Це круглий, монолітний і негорючий шнур, розрахований для прокладання лінії електроструму там, де підійде гнучка проводка.

  Зазвичай такі моделі потрібні в цехах, заводах, комерційних приміщеннях, де відбувається одночасне велике навантаження на мережу. Кабелі випускають з мідної одно або багатодротяної жили круглої форми. Для внутрішньої та зовнішньої ізоляції використовують ПВХ пластикат. Кількість жил варіюється від 1 до 5, гнучкість за шкалою визначають від 1 до 3.

  Для яких завдань використовують кабелі ВВГнг

  Такі кабелі конструкції для прокладання лінії електропередач усередині сухих приміщень та приміщень з невеликою вологістю, на естакадах, у приміщеннях блокового типу. І навіть на відкритому просторі, де потрібна відмінна властивість цього обладнання — нерозподіл горіння, коли йде прокладка в пучках. Також їх використовують при встановленні стаціонарних об'єктів розподілу змінного струму.

  Важливо! Укладати провід у землю при облаштуванні електроустаткування не варто. Для цього купують броньовані варіанти, тому що вони краще захищені від механічних пошкоджень, гризунів, бактерій та комах.

  Як зрозуміти, який провід ВВГ нг потрібен і які в нього властивості? Досить просто. У магазині Global Electro поряд з кожною назвою вказується параметр, наприклад, 3х1,5 або 4х10. Перше число в ньому кількість жил у дроті. Друге число — перетин мідної жили. Воно впливає на якість та час роботи.

  Якщо перетин буде недостатнім, або кабель матиме дуже мало жил, він почне перегріватися та плавитися. Що практично напевно призведе до аварії та виходу його з ладу.

  Цікаво! Завдяки великому вибору типорозмірів шнур широко популярний у промисловому та приватному будівництві, адже його зручно монтувати, він продається за доступною ціною.

  Основні відмінні риси моделей

  Щоб розібратися у властивостях виробу, потрібно спочатку визначити ключові характеристики пристрою. Кабель силовий ВВГ нг робиться на 2,3, 4 або 5 жил, для струмопровідної використовують мідний сплав. Для кожної передбачена оболонка з полівінілхлориду, про що повідомляє літера В у маркуванні.

  Додатково є оболонка з ПВХ. Серед основних механічних характеристик варто виділити такі:

  • широкий робочий температурний діапазон — від -50 до +50 градусів;
  • стійкість до вологості — виріб можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці, у тому числі там, де показники вологи досягають 98%;
  • міцність на розтяг становить мінімум 12,5 Н/мм2;
  • вигин — до 10 величин діаметра;
  • довговічність внаслідок відповідності вимогам щодо маси та старіння шару ізоляції.

  Електричний кабель ВВГнг відрізняється широкою сферою застосування, тому охочих купити його багато. Прокладати такий провід можна і за -15, внаслідок чого його використовують у всіх регіонах нашої країни та за будь-якої погоди. Допускається мінімальне короткочасне нагрівання — виріб витримує температуру до 160 градусів протягом 4 секунд.

  Купити силовий кабель ВВГнг варто також тому, що він повністю відповідає стандартам та державним вимогам щодо пожежної безпеки. З його допомогою легко створювати лінії одинарного типу, електроживлення, освітлення. Завдяки особливостям ізоляційного шару можливий монтаж у приміщеннях із підвищеними показниками вологості.

  Які є різновиди

  Виробники випускають широкий асортимент проводів, тому перед покупкою варто розібратися у типах та призначенні кожного з них. Так, за типом будови існує однодротовий і багатодротовий кабель ВВГнг. З урахуванням дієвих загальноприйнятих норм його структура залежить від форми перерізу.

  У круглих моделях може бути лише один провід. У такому разі показник його перерізу дорівнюватиме 1-50 мм.2 Багатожильний кабель випускається з різними параметрами, доступний діапазон варіюється між 16 та 240 мм.2 У фасонних жил переріз може мати будь-які форми, крім круглої – у них характеристики теж різні. У одножильних моделей це 25-50 мм2, у багатожильних 25-240 мм.2

  Перед покупкою необхідно також звертати увагу на маркування, вказане на дроті. Для приміщень з підвищеною пожежною небезпекою та за необхідності дотримання таких стандартів вибирають негорючі моделі. Про те, що ці шнури є такими, повідомляють букви «НГ» наприкінці назви.

  Додатково можуть бути інші значення, які повідомляють про додаткові характеристики. Так, наприклад, LSLTx говорить про те, що виріб належить до низькотоксичних і у разі займання виділяє мінімальну кількість диму. LS –  це дроти із зовнішньою оболонкою з ПВХ пластикату, а HF маркують конструкції зі зниженим вмістом алогенів та хлору.

  Як купити багатожильний кабель ВВГнг в інтернет-магазині global-electro.com.ua

  За допомогою сортування за категоріями в нашому каталозі не важко підібрати варіант, який підійде для застосування в потрібній галузі. Вартість кабелю ВВНнг залежить від його характеристик, але завжди є доступним. Перед покупкою поцікавтеся такими критеріями:

  • форма дроту;
  • переріз;
  • кількість жил.

  Звертайте увагу на основні та додаткові літери у маркуванні, щоб визначити характеристики виробу та сфери його застосування. Враховуйте деякі особливості — а саме, необхідність встановлення засобів захисту від вогню на лінії, коли шнур використовується для прокладання групової мережі.

  Ціна за метр у нашому інтернет-магазині доступна, також для покупки можна відвідати офлайн-точку в місті Дніпро. Україною послуги доставки товару надає транспортна компанія Нова пошта. Сплатити покупку можна післяплатою, банківською картою або за безготівковим розрахунком (для юридичних осіб). З будь-яких питань звертайтесь до наших менеджерів за телефоном, вказаним на сайті.

  Комплектуючі accessories