• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Ціна
  грн
  Кількість полюсів
  Номінальна напруга
  Номінальний струм
  A
  Вимикаюча здатність
  Чутливість до витоку струму
  Тип диференційного захисту
  Крива відключення
  Країна виробник

  Диференціальні автоматичні вимикачі Hager

  Фільтр
  25 Товари

  Диференціальний автомат – пристрій, який забезпечує захист людини від удару при дотику до відкритої ділянки мережі. Крім цього, пристрій може запобігти витоку струму, а також не допустити перевантаження. Дуже великий попит нині на низьковольтне обладнання Hager, у тому числі і дифавтомати. Їх можна замовити у інтернет-магазині електротоварів Global electro. Доставка можлива будь-якою службою по всій країні.

  Диференціальні автомати Hager

  Якщо клієнт вирішив купити диференціальний автомат бренду Hager, він точно про це не пошкодує. Це якісне німецьке обладнання, яке має низку важливих плюсів. Бренд зарекомендував себе за багато років роботи, тому продається у багатьох країнах світу.

  1. Монтаж. Він здійснюється дуже просто за допомогою пластикових кріплень на спеціальну рейку.
  2. Демонтаж. Якщо встановлено багато елементів, можна усунути один за потреби.
  3. Захист. Система зроблена так, щоб забезпечити безпеку людині під час випадкового торкання. Також пристрій захищений від випадкового підключення.
  4. Є Pull-Up клема.
  5. Фазна шина. Її спосіб кріплення забезпечує встановлення вхідного приводу;

  Дуже важливо, що нові моделі диференціального автомата сумісні з більш старими. Всі товари компанії мають гарантію, тривалий термін служби. Вони пройшли перевірки та отримали потрібні сертифікати якості.

  Диференційний автомат: типи

  Диференціальні автомати від бренду Hager бувають різні. Вони відрізняються призначенням та характеристиками. Розрізняють декілька типів:

  1. AD. Призначений для 6А-40А, витік 30мА. Змінний струм АС. Перетин 16мм2 (дротяний дріт), 25мм2 однодротовий.
  2. Диференційний автоматичний вимикач ACA. Можна додатково підключати контакти, можна демонтувати окремо від інших. Мінімальний витік 10мА. Струм 16А.
  3. ADA. Мінімальний витік 30мА. Струм 6-32А. Чутливий до струму типу А.

  Перш ніж купити диференціальний автоматичний вимикач, потрібно розуміти витік, розрахунковий струм. Все залежить від приміщення. На кухню ставлять менш чутливі моделі, а ось у ванну, а також інші подібні кімнати - більш чутливі. Все залежить від потужності та напруги.

  Особливості дифавтоматів Hager

  Купити диференціальний автомат означає придбати якісний прилад, який буде служити тривалий час. Товари бренду мають свої характеристики, які приваблюють покупців:

  • якісний захист для користувача;
  • забезпечення повної безпеки для електромережі, а також всієї техніки, яка підключена;
  • довго працюють без перебоїв, поломок;
  • якщо виникає витік, спрацьовують відразу без затримок;
  • робляться з матеріалів, які стійкі до займання;
  • вартість диференціального автомата відповідає якості;
  • простий монтаж.

  Це справді якісний прилад, який має бути у приміщенні. Він гарантує захист людині, техніки, всієї мережі від перевантажень, різких перепадів. При чому ціна на нього цілком доступна.

  Купити диференціальний автомат у Global electro

  На сайті Global electro представлені різні диференціальні автомати за гарною ціною. Замовлення оформляється прямо в магазині, доставка можлива Новою поштою та Укрпоштою. Є самовивіз із Дніпра та Запоріжжя. Якщо клієнт не може вибрати товар, йому допоможе в цьому менеджер по телефону або в магазині. Під кожним товаром можна прочитати характеристики, призначення, щоб легше було вибрати, який вид пристрою потрібний для приміщення.

  Комплектуючі accessories