• Рус
 • Укр
 • Фільтри

  Schneider Sedna

  Фільтр
  85 Товари

  Під час проведення будівельних та ремонтних робіт у приміщенні більшість приділяють увагу як функціональній складовій електропостачання та освітлення, так і дизайнерському підходу. Великим попит має фурнітура. Шнайдер Седна».

  Ідеальним рішенням стане підбір пристроїв зі схожим екстер'єром, формами та колірною гамою. Schneider Electric є однією з найпопулярніших марок електротехнічного обладнання та фурнітури для побутового та промислового використання. Компанія розробляє комплексні рішення для будинків, квартир, офісів та виробництв.

  Особливості електрофурнітури Schneider Electric серії Sedna

  Обладнання цього виробника добре відоме в нашій країні завдяки широкому асортименту та високій якості товарів. Серія «Седна» розроблялася як комплексне рішення для обладнання освітлювальних приладів, вимикачів та точок електроживлення в межах побутової електромережі, а також системи «Розумний дім».

  Класичні форми та багата колірна гама дозволяють підібрати відповідну електрофурнітуру під будь-який інтер'єр. У цій серії пристроїв Schneider Electric  представлені такі:

  • розетки прості на один або кілька штекерів;
  • моделі із заземленням;
  • вимикачі на одну або дві кнопки;
  • USB-розетки;
  • рамки для одинарних та суміжних розеток та вимикачів;
  • датчики руху, термостати.

  Для вибору потрібної фурнітури достатньо визначитися із місцем її розміщення та кількістю одиниць для конкретного приміщення.

  Цікаво! Простота дизайну робить обладнання Schneider Electric серії Sedna естетично привабливим та інтуїтивно зрозумілим для використання. Продумано все до дрібниць, тому навіть кольори механізмів можна підібрати відповідно до забарвлення зовнішнього корпусу.

  У серії представлено понад 70 функціональних блоків, можна підібрати не лише класичні моделі, але також пристрої для підключення телефону, інтернету тощо. Товар легко адаптується до конкретних обмежень інтер'єру за розміром та кількістю місць для підключення.

  Плюси продукції компанії

  Schneider Electric Sedna є серією електрофурнітури преміумкласу, доступною практично кожному через помірність цін. Багато фахівців у сфері електроустаткування оцінили якість даної лінійки. Їх активно використовують також дизайнери інтер'єру, які прагнуть створити гармонійну атмосферу.

  Особливістю серії є можливість вибору текстури фурнітури під певну стилістику приміщення. Поверхня вимикачів та розеток може бути виконана з імітацією бетону, дерева, скла або металу. При цьому дизайн продуманий та спроєктований так, щоб мінімізувати скупчення пилу та бруду на зовнішніх поверхнях.

  Серія Sedna поєднує в собі такі переваги:

  1. Наявність телескопічного механізму дозволяє адаптувати фурнітуру під стіни з будь-яким рельєфом чи нерівностями.
  2. Супорт, виготовлений із міцного матеріалу, стійкий до корозії та перерозгинання.
  3. Продумана будова монтажних лапок адаптована для підведення проводки.
  4. Пружинні контакти зручної конструкції та широкі затискачі значно спрощують та прискорюють процес монтажу.
  5. Монтажні лапки забезпечують надійність конструкції та не дозволяють розеткам та вимикачам розхитуватися в межах монтажних коробок.

  Неправильне підключення проводки до вимикачів, розеток і регуляторів неможливе, оскільки на всіх клемах є чітке і зрозуміле маркування.

  Цікаво! Розетки мають додаткову захисну шторку, яка дозволяє захистити їх від пилу, вологи та забруднень, а також забезпечує безпеку для мешканців будинку, зокрема для дітей та домашніх тварин.

  Оскільки система розрахована не тільки на ручне керування, а й на дистанційне налаштування, Schneider Sedna дозволить з легкістю контролювати мікроклімат у приміщенні за допомогою спеціальних програм. Наприклад, повертаючись з роботи, можна налаштувати оптимальну температуру в приміщенні, відрегулювати освітлення і проконтролювати енерговитрати.

  Серед інших переваг електрофурнітури варто виділити:

  • відповідність стандартам EN та МЕК. Кожен покупець може бути впевнений, що робить вибір на користь безпечного та надійного товару, який прослужить довго за умови правильного монтажу та експлуатації;
  • оригінальна альтернатива традиційним розеткам білого кольору. Вони не обов'язково повинні бути тільки такими. Купити більш оригінальні за доступною ціною і навіть використовувати їх як родзинку у приміщенні;
  • можливість підключення до системи «Розумний дім». Результат – більше контролю над усім, що відбувається в будинку чи квартирі, а також економне споживання електрики;
  • проста установка. Це чудова можливість не витратити багато часу та зусиль на монтаж. Цей момент особливо актуальний під час ремонту.

  Ціна кожного виробу залежить від його виконання і характеристик, тому не важко підібрати варіант під конкретний інтер'єр. Завдяки великій різноманітності виробів можна знайти найкращу модель, у тому числі з кришкою для безпеки, захистом від дітей, підсвічуванням для комфортної експлуатації.

  Якісна електрофурнітура «Шнайдер Седна» у магазині Global Electro

  На сайті нашого інтернет-магазину розміщено каталог якісної фурнітури Schneider Electric Sedna. Для вибору потрібного товару достатньо заповнити форму замовлення онлайн. Покупку можна сплатити будь-яким зручним для клієнта способом: передоплатою, готівкою або оплатою на картку при отриманні.

  Щоб купити електрофурнітуру «Шнайдер Седна» самовивозом, поштою або кур'єрською доставкою в місті Дніпрі за доступними цінам, більше не потрібно ходити по магазинах. Все необхідне для обладнання електропостачання житлових, офісних та виробничих приміщень є в асортименті інтернет-магазину та доступне до замовлення.

  Комплектуючі accessories