• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  АКЦІЯ
  Бренд
  Світловий потік
  Lm
  Дальність
  м
  Матеріал
  Ціна
  грн
  Країна виробник

  Тактичні ліхтарі

  Фільтр
  16 Товари

   

  Хочете купити якісний ліхтар, який не підведе у скрутну хвилину? Тоді вам необхідно звернути увагу на тактичні моделі на нашому сайті. Як правило, тактичні ліхтарики купують собі співробітники спецслужб та військові, а також люди, які ведуть активний спосіб життя (туристи, рибалки, мисливці та ін.). Розглянемо, як вибрати гарний ліхтар та на що звертати увагу при покупці.

  Основні різновиди тактичних ліхтарів

  Тактичні ліхтарики за своїм зовнішнім виглядом схожі на класичні, але при цьому вони мають деякі особливості. По-перше, вони відрізняються стійкістю до зовнішніх факторів. Вони мають міцний корпус, що не пропускає вологу. По-друге, вони створюють потужний світловий потік, завдяки чому освітлюють велику територію. З різновидів даних пристроїв можна виділити:

  1. Класичні моделі ручної роботи. Вважаються універсальними та найпоширенішими. Мають відносно невелику вагу та підходять для щоденного використання.
  2. Підствольні моделі. Призначені для встановлення на зброю (як пістолети, так і гвинтівки). Вони мають спеціальне кріплення і відрізняються від ручних тим, що можуть витримувати серйозну віддачу. Багато моделей оснащуються виносною кнопкою, яка дозволяє вмикати виріб у потрібний момент.
  3. Багатофункціональні вироби. Купити тактичний ліхтарик даного типу рекомендується, якщо ви плануєте встановлювати його на зброю або просто користуватися ним як ручним.

  Існують інші різновиди ліхтарів. Як правило, вони призначені для певних випадків та ситуацій.

  Переваги тактичних ліхтариків

  До переваг даного обладнання можна віднести:

  1. Яскравий світловий потік. Він дозволяє висвітлювати цілі на великій відстані або забезпечувати відмінну видимість навіть у складних умовах.
  2. Висока міцність. Тактика не боїться падіння, ударів, віддачі, вологи. Вона служитиме вам роками, не втрачаючи своїх характеристик.
  3. Добру автономність. Як правило, подібні ліхтарі мають потужні акумулятори, які підтримують свічення протягом кількох десятків годин.

  Також до плюсів можна віднести й те, що більшість моделей має ергономічний корпус. Він зручно лежить у руці та може мати темляк для забезпечення кращого утримання.

  На що звертати увагу при виборі тактичного ліхтаря

  Перед тим як купити потужний акумуляторний світлодіодний ліхтар, рекомендуємо врахувати такі нюанси:

  1. Матеріал, із якого виготовлений корпус. Зазвичай тактику не випускають у пластикових корпусах. Для неї використовується або анодований алюміній, або титан.
  2. Зручність вмикання та вимикання. Кнопка має бути максимально надійною і розташовуватися у зручному місці. Бажано, щоб у девайса було кілька режимів роботи.
  3. Особливості оптики (світлодіода, відбивача, лінзи). Саме вони формують світловий потік. У більшості випадків сьогодні використовують LED-світлодіоди. Вони споживають мінімум енергії, створюючи потужний промінь, який б'є на десятки метрів.
  4. Тип акумулятора. Як правило, у тактиці використовують літій-іонні, алкалінові або нікель-металгідридні акумулятори. Кожен має свої особливості.
  5. Особливості кріплення. Якщо ви плануєте монтувати його на зброю, то подумайте, чи підійде модель для ствола. Пам'ятайте, що фіксація має бути простою та надійною.

  Також потрібно враховувати силу світла, що створює ліхтар. Для пошукових робіт або переміщення зазвичай використовують пристрої з максимальним освітленням. Але для військових та мисливців такий варіант не підходить, оскільки розкриває їхнє місце розташування. Якщо ви плануєте використовувати девайс у різних ситуаціях, вибирайте моделі, в яких можна регулювати потужність світлового потоку.

  Колірна гама

  Дуже важливо вибрати колір, який створюватиме ліхтар. Розглянемо це питання детальніше:

  1. Класичне біле світло забезпечує широкий кут огляду та гарну освітленість. Саме його і створює більшість ліхтарів. Білий колір може бути холодним або теплим. Перший робить оточення контрастнішим, другий — природним.
  2. Червоний колір. Він часто використовується із приладами нічного бачення. Придбати тактичний ліхтар із червоним світлом доцільно у тих випадках, коли ви проводите різні нічні операції або хочете, щоб ваше місце розташування було складно розкрити.
  3. Зелений та синій колір. Мають низький рівень видимості, що дозволяє замаскувати місце розташування власника. Синій колір добре підсвічує кров, що може бути корисним для медиків.
  4. Ультрафіолет. Людське око не сприймає його, при цьому в ньому видно те, що недоступне в іншій колірній гамі. Ви зможете працювати з ним із ПНО, виявляти сліди крові та інших фізіологічних рідин.

  Сучасні ліхтарики можуть працювати у різному спектрі, що досить зручно. Головне, щоб ви навчилися включати потрібні режими, а не просто перемикати їх, це знизить ваш рівень помітності.

  При виборі також радимо звернути увагу на наявність різних допоміжних режимів. Найбільш корисними вважаються режим СОС та стробоскоп. Перший являє собою послідовність довгих і коротких миготінь, які можна використовувати для виявлення або пошуку людей. Другий буде корисним військовим, який проводить різні спецоперації. Стробоскоп підсвічує цілі та дезорієнтує супротивника, що буде корисно при затриманнях чи атаках.

  Залишилися питання або хочете придбати якісний тактичний ліхтар у Дніпрі? Тоді вам варто звернутися до нашого інтернет-магазину. У нас представлено багато цікавих моделей за доступними цінами. Наші менеджери допоможуть підібрати надійну тактику, яка не підведе у складній ситуації та допоможе досягти всіх поставлених завдань.

   

  Комплектуючі accessories