• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Ціна
  грн
  Вимикаюча здатність
  Номінальний струм
  A
  Тип диференційного захисту
  Чутливість до витоку струму
  Країна виробник

  Автомати «Acti9» Шнайдер Електрик

  Фільтр
  710 Товари

  Schneider Electric – французький виробник, спеціалізацією якого є електроустаткування. Асортименти включає компоненти для електромереж виробничих підприємств, житлового фонду.

  Автоматика Acti9

  Хороші показники довговічності та безпеки показало низьковольтне обладнання Schneider Electric серії acti9. Продукція має сертифікат МЕК/EN 947 (промислові об'єкти) та МЕК/EN 898 (використання на невиробничих об'єктах, включаючи квартири). Це надійні модульні системи, які підтримують безперебійну роботу, у тому числі у забруднених мережах та середовищах. Апарати цієї серії призначені для захисту електроприладів, електромереж та людей від наслідків стрибків напруги, перевантажень, загорянь.

  Асортимент Schneider electric Acti9

  Серія acti9 включає модульну техніку, автоматику для прокладання електромереж наступних категорій:

  1. Автоматичні вимикачі. Автоматика, яка спрацьовує з появою надмірного струму в мережі. Служить для захисту від короткого замикання та перевантаження. Конструкції з білого пластику виглядають лаконічно та естетично.
  2. Пристрої захисного вимкнення. Припиняють подачу струму у разі витоку. Знижують ризик ураження струмом у приміщеннях підвищеної вологості. Показник чутливості ПЗВ resi9 – 10, 30, 100, 300 мА. Клас спрацьовування – А та А-С.
  3. Диференціальні автоматичні вимикачі (ДАВ). Відключають електромережу при короткому замиканні, тепловому навантаженні, витоку. У магазині представлені дифавтомати acti9 з чутливістю від витоку струму 10 мА та 30 мА. Спрощує користування індикація із зазначенням причини відключення.
  4. Імпульсне реле. Пристрій замикання та розмикання контактів у системах із кнопковим вимикачем. Це однополюсне реле, розраховане на номінальний струм 16 А.
  5. Контактори. Апарати автоматичного або віддаленого увімкнення та вимкнення електрики. Модулі з двома або чотирма відкритими контактами.

  Автомати Schneider acti 9 представлені одне, двох, трьох та чотириполюсними модулями. Розраховані на напругу в системі 230 В, 400 В. Можна вибрати пристрої з допустимим показником номінального струму від 6 до 63 А.

  Купити Шнайдер у Дніпрі можна на вул. князя Ярослава Мудрого, 68 та за адресою вул. Святослава Хороброго, 37.

  Особливості та переваги серії Acti9

  Популярність техніки acti9 забезпечила її надійність, ефективність, оптимальний термін служби. Це стало можливим завдяки впровадженню новітніх технологій, сучасних матеріалів.

  Скорочення кількості необхідних для монтажу мережі проводів керування та живлення до 40. Апарати відповідають сучасним екологічним вимогам. Завдяки використанню модульних конструкцій на третину скорочується площа електророзведення.

  У числі переваг Schneider electric acti9:

  • міцний надійний корпус із полімерних матеріалів;
  • спрощений монтаж завдяки двопозиційним засувкам, швидкозатискним контактам;
  • технологія VisiSafe для безпечної та комфортної роботи (встановлення, обслуговування);
  • індикація VISI-TRIP – швидке визначення пошкодженої ділянки, скорочення часу на ремонтні роботи;
  • ефективна конструкція клем для надійного з'єднання компонентів мережі;
  • висока зносостійкість;
  • розподільні системи Multiclip дозволяють розширити електроустановку.

  Купити acti9 також рекомендується тим, хто хоче самостійно налаштовувати параметри електромережі – режими роботи та управління. Якщо встановлені показники неприпустимі, пристрої відразу дадуть знати про це.

  Де купити автоматичний вимикач Acti9

  В інтернет-магазині Global Electro представлені оригінальні електротовари європейських виробників. Отримати товари можна самовивозом із Дніпра та Запоріжжя або скориставшись послугами транспортної компанії. Україною виконує доставку Нова пошта. Доставка Укрпоштою не здійснюється.

  Комплектуючі accessories