• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  АКЦІЯ
  Бренд
  Ціна
  грн
  Режим червоного світла
  Країна виробник
  Площа перерізу жили, кв. мм
  Кількість жил

  Кабель ВВГнгд-П

  Фільтр
  7 Товари

  При прокладанні електромережі у житлових чи комерційних приміщеннях не обійтися без проведення з відповідними характеристиками. Кабель ВВГнгд П являє собою круглий мідний виріб з ізоляцією кожної жили зовнішнього та внутрішнього шару з полівінілхлориду.

  Головна відмінна риса моделі — низький показник газо-і димовиділення у разі горіння як в одиничній, так і груповій прокладці. Цей силовий провідник використовують для передачі або розподілу електрики на стаціонарних об'єктах. В інтернет-магазині global-electro.com.ua продаються вироби українського виробництва.

  Сфера застосування кабелю ВВГНГД-П

  Це універсальний виріб, який завдяки своїй напрузі, вазі, діаметру та іншим характеристикам може використовуватися в побуті та промисловості. Найчастіше його вибирають для об'єктів із підвищеною небезпекою, де є великий ризик займання. Провід виконаний з урахуванням європейських норм та вимог, відповідає сучасним стандартам.

  Купити кабель ВВГНГД П необхідно, щоб організувати подачу напруги живлення у напрямку від точки введення трансформаторної підстанції об'єкта до кінцевого споживача. Провідник використовують, коли потрібно організувати внутрішнє розведення:

  • квартирах, будинках, дачних котеджах;
  • адміністративно-цивільних, промислових спорудах та будівлях;
  • специфічних об'єктах — наприклад, напівзатоплених будівлях, колекторах, шахтах;
  • дерев'яних спорудах — саме в таких будинках захист від вогню повинен бути максимальним, адже збитки у разі горіння будуть колосальним через властивості матеріалу та швидке поширення полум'я;
  • місцях великого скупчення людей.

  Найчастіше модель має попит там, де постійно підвищена пожежна небезпека.

  Цікаво! Стійкість виробу обумовлена ​​наявністю в конструкції полівінілхлориду, цей матеріал сам по собі не боїться не тільки горіння, але й впливу агресивних кислот, лугів. Для зниження горючості виробники додають спеціальні домішки.

  На виході отримують виріб, який можна використовувати у складних умовах, щоб забезпечити надійний захист від спалаху. Прокладка можлива як у сухих, так і вологих приміщеннях, на відкритих майданчиках, естакадах або блоках. Провідник підходить для одиничного монтажу, може використовуватись і з іншими різновидами.

  При встановленні є кілька нюансів:

  • при прокладанні спільно з іншими кабелями бажано використовувати клемник, щоб уникнути зіткнення виробів між собою;
  • якщо модель монтують повітрям, знадобиться опора — вона дозволить уникнути деформації та провисання під власною масою;
  • можливі різні способи монтажу в кабель-каналі, гофрі, шляхом вмурування в стіну з гіпсу, відкриту;
  • згідно з технічними характеристиками, прокладка можлива по поверхні з негорючих матеріалів, наприклад цегли, бетону, гіпсу;
  • якщо ризику провисання немає, можна протягнути кабель на невеликій ділянці.

  Важливо! Полівінілхлорид чутливий до прямої дії ультрафіолету, тому на відкритому просторі для прокладання знадобиться гофра.

  Укладання безпосередньо в землю без броні не рекомендується. Виріб виконаний без захисної броні, тому при такому способі застосування швидко прийде непридатність. Якщо виникла потреба монтувати його в траншеї, потрібно попередньо покласти міцний рукав з металу.

  Характеристики електричного кабелю ВВГНГД-П

  За допомогою цього виробу можна облаштувати велику магістральну мережу, провести електрику до приміщення з підвищеною небезпекою спалаху чи вибуху. Кабель зберігає високу стійкість до спалаху тільки при прокладанні по одному без інших провідників. Монолітна модель більш стійка до корозії та довговічна.

  Провід ВВГнгд П має у своїй конструкції від 1 до 5 провідників із міді, які відрізняються за перерізом. Останній показник більший у багатожильних варіантів. Незалежно від кількості жил форма завжди однакова — секторна (що нагадує трапецію або трикутник) або кругла. За ДСТУ можна використовувати будь-який із цих варіантів.

  Кожен провідник знаходиться в індивідуальній ізоляції з полівінілхлориду. Цей же матеріал став основою для щільної та міцної зовнішньої оболонки. Якщо провідники формують одну лінію, у розрізі виріб матиме овальну форму. Плоский кабель ВВГнгд П розшифровується так:

  • В — зовнішня ізоляція виконана з ПВХ;
  • В — для жил кабелю використана оболонка з полівінілхлориду;
  • Г ー силова гола жила;
  • нг ー основа конструкції виконана зі стійкого до займання матеріалу;
  • д ー низький показник димовиділення.

  Максимально допустима робоча температура виробу становить +70 градусів, стандартний діапазон — від -50 до +50. Допустиме короткочасне (не більше 4 секунд) нагрівання до +250 С. Матеріал не боїться підвищеної вологості до 98%, у стані аварії зберігає працездатність протягом 8 годин на добу.

  Види кабелю ВВГНГД-П

  В інтернет-магазині global-electro.com.ua можна придбати моделі на 2 або 3 жили з площею перерізу від 1,5 до 6. Купити виріб пропонується у стандартному кольоровому маркуванні – жовто-зеленим позначають землю, синім — нейтраль, рештою фази. У деяких варіантах у нейтрального дроту переріз буває зменшеним.

  Зовнішня оболонка виконана у стандартному чорному кольорі. Вироби відрізняються за маркуванням, за ним можна визначити додаткові властивості, наприклад, наявність жили заземлення або нейтрального зменшеного перерізу.

  Як купити кабель ВВГНГД-П в магазині global-electro.com.ua

  У нашому інтернет-магазині продаються лише якісні товари, які точно відповідають усім стандартам та вказаним характеристикам. Ціна кожного кабелю залежить від його параметрів.

  Ви можете забрати свою покупку самостійно на нашому складі у Дніпрі чи Запоріжжі. Також ми відправляємо товари по всій Україні Новою поштою у відділення, доступні послуги кур'єра. Оплатити продукцію можна з картки, післяплатою при отриманні або за безготівковим розрахунком.

  Комплектуючі accessories