• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Номінальна напруга
  Кількість полюсів
  Вимикаюча здатність
  Номінальний струм
  A
  Крива відключення
  Ціна
  грн
  Країна виробник

  Двополюсні автоматичні вимикачі Hager

  Фільтр
  62 Товари

  Під час будівництва житлових та промислових об'єктів завжди доводиться стикатися з вибором електроустаткування. Все тому, що подача електроенергії потрібна на будь-який об'єкт незалежно від його призначення. Для безпечної експлуатації будь-якого обладнання встановлюють двополюсні автоматичні вимикачі Hager.

  Ці пристрої є приладами, призначеними для захисту однофазної електричної мережі від перевантажень і аварійних ситуацій, пов'язаних з короткими замиканнями. Двополюсні автомати підключаються відразу і до нульового, і фазного провідника, тому при виникненні аварії на лінії замикається весь ланцюг.

  Переваги двополюсних автоматичних вимикачів Hager

  Електрообладнання цієї компанії випускається на європейських заводах, тому при виборі цього бренду покупець одержує гарантовано якісну автоматику. Двополюсні автомати замикають ланцюг постійного струму одночасно на фазу та на нуль.

  Важливо! Саме такий тип роботи відповідає оптимальним параметрам безпеки та регламентований європейськими стандартами.

  Гарантія на обладнання бренду складає 1 рік. 2 полюсні автоматичні вимикачі Хагер поєднують у собі такі переваги:

  • безпека;
  • стійкість до зношування;
  • простота та надійність монтажу (використовуються спеціальні металеві кліпси);
  • зрозуміле маркування;
  • наявність діелектричної шторки для захисту сторонніх імпульсів.

  Важливою перевагою цього виду вимикачів є можливість встановлення на вході в ланцюг. Серед особливостей обладнання також варто виділити ймовірність одночасного підключення двох споживачів електричного струму.

  При необхідності до даного виду автомата можна приєднати не тільки нульовий та фазний провідники, а й дві фази. Для візуалізації роботи автомата виробником передбачена відповідна індикація (зелений колір на вмикання, червоний на вимикання). Також на приладі передбачено спеціальне маркування.

  Варто відзначити також універсальну конструкцію корпусу. Завдяки їй модуль легко монтується на din-рейку в електрощитку, де, як правило, займає два посадкові місця. Додатково до нього можна встановити й інше обладнання — наприклад, сигнальний або блок-контакт, захист, пристрої, що замикають, розщеплювач напруги.

  Серед інших переваг:

  • всі струмопровідні частини закриті, тому немає ризику ураження струмом;
  • для встановлення допоміжних пристроїв не потрібен спеціальний інструмент;
  • завдяки особливій будові клеми відсутня ймовірність неправильного з'єднання.

  Ціна кожного виробу доступна, тому його легко придбати як для потреб промисловості, так і для побутових цілей. При виробництві автоматів дотримуються передових технологій для максимальної безпеки та надійності.

  Різновиди двополюсних автоматів Хагер

  Більшість моделей розраховані на використання в кривих відключення B та C в діапазоні номінального струму від 2 до 63 А. Завдяки таким характеристикам двополюсні автомати Hager легко пристосовуються до більшості побутових електромереж.

  Електровимикачі класу В розраховані на використання зі старою проводкою, зокрема, з обігрівальними приладами, плитами, духовками. Переривник класу С буде ефективним для мережі, до якої під'єднано кондиціонер, пральна машинка, посудомийка та холодильник.

  Головною відмінністю між кривими відключення типів B і C є їхня чутливість до електромагнітного розчіплювача. Цей показник впливає на рівень перевантаження, який може витримати автомат. Автоматичний вимикач типу С є більш чутливим і спрацьовує при перевищенні навантаження до п'ятикратного показника, а автомат типу С спрацює при перевантаженнях мережі в 5-10 разів.

  Основні засади вибору двополюсних автоматів Хагер

  Перше, на що звертають увагу перед тим, як купити такий тип захисного обладнання — величина номінального струму в мережі. Найбільш популярними моделями є автомати для показників 25, 40 та 63 А.
  Існує також кілька додаткових властивостей вимикача, на які варто звернути увагу:

  • кількість полюсів та модулів;
  • захист від вологи та пилу;
  • вимоги до температури експлуатації;
  • показники номінальної робочої напруги електричного струму у мережі.

  Двополюсні автоматичні вимикачі Хагер мають досить простий та надійний спосіб кріплення на щитку за допомогою металевих кліпс. Однак варто врахувати, що ширина корпусу автоматичного вимикача та глибина його монтажу багато в чому диктується технічними характеристиками електрощитка.

  Стандартний двополюсний автомат розрахований для використання у кімнатних умовах у будь-яких кліматичних широтах. Для встановлення зовні будівлі слід вибирати закриті системи монтажу з високими показниками коефіцієнта захисту від вологи та пилу (IP). Температурний розкид, при якому можлива експлуатація електроустаткування, становить від 25 до + 55 ° C.

  Як купити двополюсні автоматичні вимикачі Hager у магазині global-electro.com.ua

  Компанія надає гарантію на всі вироби, які є в каталозі 1 рік. За роки існування виробник завоював позитивний імідж серед користувачів, оскільки під час виробництва електротехнічного обладнання фахівці керуються європейськими стандартами якості.

  Інтернет-магазин GLOBAL-ELECTRO пропонує до уваги ремонтників та спеціалістів електротехнічного обладнання широкий асортимент автоматичних вимикачів за доступними цінами для електромереж зі стандартними показниками номінальної напруги.

  Для замовлення у місті Дніпрі самовивозом, з доставкою на відділення Нової пошти чи кур'єрської служби, достатньо залишити заявку в електронній формі на сайті. Оплата замовлення можлива на рахунок магазину за передоплатою або готівкою при отриманні.

  Комплектуючі accessories