• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Ціна
  грн
  Режим червоного світла
  Вимикаюча здатність
  Номінальна напруга
  Номінальний струм
  A
  Крива відключення
  Країна виробник

  Автоматичні вимикачі Хагер

  Фільтр
  208 Товари

  Автоматичні вимикачі Hager – Це якісні апарати для промислових, житлових будівельних об'єктів. Вони захищають кабелі, електропроводи від перенапруги, витоку, короткого замикання. Їх монтаж не потребує додаткових інструментів. Електромережі, що обладнані таким захистом, підлягають пломбуванню приладів, розраховані на інтенсивну експлуатацію. Захисні механізми, ретельна ізоляція струмопровідних елементів забезпечують безпеку монтажу та тривалу службу.

  Купити автоматичні вимикачі, а також супутні комплектуючі для підключення електроприладів можна в інтернет-магазині електротоварів Global electro.

  Автоматичний вимикач Hager – особливості автоматів

  Автоматичні вимикачі, як і інше низьковольтне обладнання Hager, виготовляється у Франції та Німеччині. При виготовленні увага приділяється перевірці якості. Механізми тестуються у внутрішніх та незалежних лабораторіях, результати яких підтверджуються сертифікатами.

  Вимикач автоматичний поставляється поштучно або партіями, залежно від виду та номіналу.

  Автоматичні вимикачі: види

  Hager автоматичні вимикачі виготовляються в одно- та трифазній варіації. Всі автомати комутуються зі стандартними сполучними шинами, що прискорюють розведення фаз. Призначення однофазної моделі – захист електричних кабелів, дротів від теплового навантаження, короткого замикання. Вони виготовлені у вигляді модуля зі стандартним посадковим місцем – din-рейкою.

  Прилади з 3 фазами випускаються двох видів:

  • триполюсні – виконують розрив усіх трьох фаз;
  • чотириполюсні – розмикають три фази, а також нейтральний провід.

  До трифазного автомата можна підключати додаткове обладнання – незалежний розмикач, сигнальний контакт.

  Щоб купити автоматичний вимикач, визначте його призначення. Доступні моделі з такими механізмами спрацьовування:

  • В – для освітлення, малопотужних електроприладів;
  • C – для електродвигунів з малим пусковим струмом – холодильників, вентиляторів, компресорів;
  • D – для потужних приладів з великим пусковим струмом – насосів, казанів, підйомників.

  Ціна автоматичного вимикача залежить від його виду, ступеня захисту, який він може забезпечити. Щоб придбати автомат, який убезпечить підключені прилади, необхідно визначити граничне навантаження на нього, зважаючи на інтенсивність використання електромережі.

  Автоматичні вимикачі: номінали

  Надійну роботу електророзподільних ліній можна забезпечити при доборі номіналу автоматичного вимикача. Їх градація стандартизована та підтримується всіма виробниками. Німецький бренд пропонує типи автоматичних вимикачів з номіналом: 0,5, 1, 2, 3, 4, 6, 10, 13, 16, 20, 25, 32, 40, 50, 63 Ампера для побутового застосування, а також в діапазоні від 100А до 125А для промислових електромереж. Показник визначається сумарною потужністю всіх підключених пристроїв перетином кабелю.

  Де купити автоматичний вимикач Hager в Україні

  Купити автоматичні вимикачі можна в інтернет-магазині електротоварів Global Electro. Серед великого вибору моделей за доступними цінами легко знайти автомат побутового та промислового призначення. У магазині можна придбати електроустаткування та комплектуючі, інструменти, побутову, мультимедійну техніку. При замовленні товару можна вибрати зручний спосіб доставки на відділення Укрпошти або Нової Пошти по всій Україні. Також доступний самовивіз із Дніпра та Запоріжжя.

  Комплектуючі accessories