• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Кількість модулів щита
  Кількість рядів
  З панеллю
  Класс захисту
  Ціна
  грн
  Матеріал

  Щити Hager Golf

  Фільтр
  44 Товари

  Електрощит – виріб для підключення автоматичних вимикачів подачі змінного струму та розподілення електроенергії між споживачами. Це основна комутаційна система електромережі, завдяки якій запитують усі підключені прилади.

  Розподільні щити Hager Golf

  Щиток електричний Hager випускається німецькою компанією близько 50 років. Відмінні риси боксів пластикових модульних – продумана конструкція, міцні матеріали, простий монтаж та експлуатація.

  Щит Хагер Гольф підходить для дому, господарських та промислових приміщень. Він розрахований на граничну напругу 1000 V з частотою подачі 50-60 Гц.

  Збільшений простір під проводку дозволяє встановити обладнання:

  • електролічильники;
  • захисний прилад аварійного вимкнення ПЗВ;
  • запобіжники;
  • автоматичні вимикачі;
  • кабелі.

  Конструкцію можна укомплектувати фірмовим чи обладнанням інших виробників.

  Щиток електричний: призначення

  Прилад призначений для підключення комутаційного, захисного модульного, мультимедійного та обладнання керування. Один виріб розрахований на обслуговування однієї квартири або групи приміщень на поверсі. Воно рівномірно розподіляє електроенергію, що надходить між споживачами, не допускаючи перевантаження або дефіциту струму.

  Щит Hager Golf – монтаж та встановлення

  Бокс доступний у білому та чорному дизайні. Спосіб монтажу боксу – вбудований, навісний, переносний.

  Вбудовувані моделі передбачають підготовку ніші у стіні для кріплення розподільної шафи. У комплекті виробу постачаються металеві лапки, що фіксують його в отворі.

  Навісний варіант кріпиться на дюбелях усередині або зовні приміщення. Переносні моделі встановлюються на електроопорах або мобільних опорах для тимчасового обслуговування об'єкта – будівництва, виїзних робіт.

  Номінал електрощитків Hager Golf

  Лінійка Golf складається з моделей з різною кількістю модулів – від 1 до 72. У стандартний комплект установки входять латунні клеми та DIN-рейки. Для побутового використання встановлюють такі моделі:

  • щиток електричний 12 та 16 модулів підходить для житлового та промислового застосування;
  • щит Hager Golf 24 встановлюється в офісах та квартирах для підключення великої кількості модульних пристроїв;
  • щит Hager Golf 36 – бокс врізного типу для обслуговування кількох квартир, офісної будівлі.

  Підбираючи електричний щит, визначте кількість споживачів, типи та потужність захисного та комутаційного обладнання для встановлення в ньому.

  Типи електричних щитів Hager Golf

  Електрощити поділяються на вбудовані та навісні, стаціонарні та мобільні. У житлових, комерційних та промислових зонах встановлюються стаціонарні вироби, виготовлені із міцного пластику, обробленого антикорозійною емаллю.

  Вбудований щиток електричний відрізняється невеликою глибиною, для якої не потрібно штробити великий отвір у стіні. У деяких приміщеннях їх монтаж неможливий через будівельні особливості. Доступ до обладнання в ньому складніший, ніж у навісній моделі. При цьому такий виріб можна повністю приховати в інтер'єрі.

  Внутрішній щиток електричний встановлюється в будь-якому місці, його монтаж простий і не вимагає спеціальних навичок. Це недорогий та безпечний тип.

  Купити щит електричний Hager в інтернет магазині Global Electro

  Купити електричний щит Hager в інтернет-магазині електротоварів Global Electro можна, оформивши замовлення онлайн. Уточнити ціну та отримати консультацію щодо наявності та характеристик товару можна, зателефонувавши до служби підтримки магазину.

  Вибирайте зручний спосіб доставки – на відділення Нової Пошти, Укрпошти або самовивіз із Дніпра та Запоріжжя.

  Комплектуючі accessories