• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Потужність
  W
  Країна виробник
  Довжина, м
  Площа обігріву, м²
  Мінімальна температура, ° C
  Ціна
  грн

  Кабелі та дроти

  Фільтр
  181 Товари

  Струм біжить по проводах. Таку фразу чули багато хто і не раз. Кабель – важливий елемент комунікацій між магістральною електромережею та кінцевим споживачем. Це кілька скручених між собою жил, поміщений у цілісне обплетення. Кожне скручування має власну ізоляцію. Вироби розрізняють по оболонці та внутрішній структурі, здатності витримувати певні навантаження.

  Як вибрати кабель

  Перед покупкою електрошнура вивчіть цифролітероване маркування. Якщо першою в назві йде буква А, алюмінієва начинка виробу. Якщо такого позначення немає – мідна. Купити кабель у Дніпрі можна як першої, так і другої категорії. Алюміній дешевший, але й тендітніший. Його застосування виправдане у стаціонарних лініях. Найбільшого поширення набули мідні дроти. Це витривалі жили з гарною еластичністю. Розраховані на високі показники струму. Обплетення в більшості випадків виконане з полівінілхлориду. Це недорогий матеріал із гарними ізоляційними якостями та великим терміном служби.

  Наступний критерій – цифрове маркування. Перша цифра вказувати кількість жил у шнурі. Якщо купити кабель одножильний, вибирайте варіант без цифрового позначення. Другий параметр відображає переріз жили (не шнур!). Вимірювання наводяться у квадратних міліметрах. Третє число – характеристика номінального струму, на який розраховано монтажний виріб.

  Ціна електрошнура залежить від типу та кількості жил, ізоляції, розрахункового навантаження.

  Асортимент кабелю в магазині Global Electro

  У магазині Global Electro представлені силові кабелі різних категорій:

  • ВВГ. Вироби із суцільними струмопровідними жилами. Термін експлуатації становить близько 30 років. Виготовляють строго за ГОСТом. У групі виділяють підвиди електрошнурів. Провід ВВГнг має круглий переріз, негорючий. Варіант із прямокутним перерізом має маркування ВВГнг-П. Недимний кабель цієї групи позначають як ВВГнгд і ВВГнгд-П – з круглим та плоским перерізом відповідно.
  • ШВВП. Мультижильні шнури. Мають менш товсту порівняно з ВВГ ізоляцію. Такі дроти виконані зі скручування. Застосовують для невеликого номінального вольтажу – не більше 380 В. Це добрий варіант для дому, офісних приміщень. У магазині можна купити провід на дві та на три жили. Це слушний варіант для облаштування однофазних мереж. Площа перерізу кабелів – від 0,75 до 4 кв. мм.
  • ПСВ. Шнур електроживлення складається з кількох мідних сердечників, поміщених у щільну ізоляцію вінілу. Купити кабель у Дніпрі можна на дві, три, чотири чи п'ять жил. Для трифазної електромережі кількість жил – від трьох та більше. Виріб підходить для побутового використання. Площа перерізу жили – від 0,75 до 6 кв. мм.

  У магазині представлено необхідне обладнання для організації водяної та електричної теплої підлоги. Це аналогові та цифрові датчики, терморегулятори, нагрівальні мати та кабелі.

  Відмінності між кабелями

  Щоб правильно вибрати вироби для монтажу, зверніть увагу на колір ізоляції. Забарвлення обплетення не довільне. Вона визначається загальними нормами ізолюючих покриттів. Так відтінок жили для заземлення – жовтий чи жовтий із зеленим. Є провідник заземлення зміщений на нуль, колір кабелю буде аналогічним до попередника, але з синіми точками. Вихід на нуль (нейтральна жила) – у синьому відтінку, фаза – чорного або коричневого.

  Шукаєте, який купити кабель для електрифікації приміщень із високим ризиком пожежної небезпеки? Потрібна продукція з позначенням «Н», «Нг» «LS» або «HF». Якщо шнур контактуватиме з водою, використовуйте продукцію з позначенням ЗПС. Для прокладання електромережі в ґрунті необхідні дроти типу АВВГ та ВВГ. При цьому водоносні пласти повинні проходити глибоко, а грунт – мати нейтральну кислотність.

  Де купити кабель за вигідними цінами

  Шукаєте, де купити провід у Дніпрі чи іншому місті України? Інтернет-магазин електротоварів Global Electro пропонує обладнання для монтажу електричних мереж будь-якої складності. Замовлення можна оформити онлайн або за телефоном. Доставка здійснюється Новою поштою – у відділення чи кур'єром за адресою. Відправок Укрпоштою не робимо. Якщо є можливість, отримати товари можна самовивозом із Дніпра та Запоріжжя.

  Комплектуючі accessories