• Рус
 • Укр
 • Фільтри

  Вимикачі Schneider Asfora

  Фільтр
  71 Товари

  Вимикачі – це велика група товарів у категорії електрообладнання, призначена керувати світлом. До неї входять вироби для дому, офісів, комерційних та виробничих приміщень.

  Вимикачі Schneider Asfora – надійність, доведена часом

  Виходячи зі специфіки пристроїв, вони піддаються інтенсивному повсякденному навантаженню. Тому одним із визначальних факторів при виборі має бути якість. Вимикачі Schneider Asfora – популярна лінійка електроустаткування французького бренду Schneider. Незважаючи на європейське походження торгової марки, ціна товарів доступна широкому колу покупців. Невисоку вартість вдалося досягти за рахунок розміщення виробничих потужностей у Туреччині. Серія представлена ​​конструкціями у таких відтінках, як білий, кремовий, антрацит, алюміній, сталевий, бронзовий. Це сучасна та цікава альтернатива класичним моделям. Елегантна форма, витончений дизайн. Такий вимикач стане чудовим доповненням будь-якого інтер'єру. Асортимент електрофурнітури дозволяє налаштувати систему освітлення та керування нею найбільш зручним чином.

  Типи вимикачів Асфору

  У схемах висвітлення знайшли застосування товари різного типу. Це класичні вимикачі, димерні моделі для жалюзі. Монтаж виробів прихований. Пристрої дозволяють контролювати один або кілька освітлювальних приладів. Купити Асфору у Дніпрі можна за двома адресами – вул. князя Ярослава Мудрого, 68 та вул. Святослава Хороброго, 37.

  Кнопковий

  Принцип роботи – аналог комутатора. Керування приладом, як випливає з групи, відбувається шляхом натискання кнопки. Усередині пристрою є пружинний механізм. У магазині представлені конструкції з гвинтовим затискачем, з індикацією, символом «Світло», «Сходи», «Дзвінок», комбіновані варіанти. Ви можете вимикати Schneider Asfora на одну або дві клавіші.

  Однополюсний

  Класична конструкція для керування світловими приладами. Складається з одного рухомого та одного нерухомого контакту. При натисканні клавіші контакти замикаються. Однополюсний вимикач Шнайдер Асфора використовують для включення люстри або іншого освітлення. Моделі відрізняються за кількістю незалежних виконавчих елементів - клавіш. Це число відокремлених груп світла, якими можна керувати з одного місця. Купити Шнайдер у Дніпрі можна у форматі одно, двох та триклавішної конструкції.

  Двополюсний

  Виконавчий елемент один. Його утворюють дві пари контактів – нерухомі та рухливі. Перша пара розташована на протилежних сторонах внутрішньої панелі. Друга пара – також навпроти один одного, але на задній стороні вимикача (кнопки). При натисканні клавіші одна пара замикається, друга – розмикається. Одноклавішний двополюсний перемикач можна використовувати як стандартний або як прохідний вимикач. Маркування допомагає зрозуміти, де яке положення клавіш.

  Перехресний

  Альтернативна назва цієї групи – проміжні. Відмінність моделей полягає у кількості контактів. У звичайних конструкціях їх два, а тут – три. Натискання клавіші призводить не до розриву контактів, а до перекидання з одного на інший. Створюється новий ланцюг. Такі вимикачі встановлюють Шнайдер Асфора, коли необхідно керувати одним джерелом світла з різних точок.

  Прохідний

  Прохідні моделі належать до групи перемикачів. Їхнє застосування виправдане для управління групою світла з трьох або більше локацій. Для монтажу у прохідну схему контролю освітлення підійде двоклавішний або одноклавішний вимикач Schneider Asfora.

  Де купити вимикач Асфора

  В інтернет-магазині Global Electro представлено обладнання для електрифікації та безпечного використання електроенергії. У переліку позицій – якісні вимикачі Schneider Asfora. Оформити замовлення можна за телефоном або на сайті – через кошик або клавішу «купити в один клік». Відправлення продукції Україною відбувається Новою поштою. Можливий самовивіз із Дніпра та Запоріжжя. Доставка Укрпоштою не здійснюється незалежно від суми покупки.

  Комплектуючі accessories