• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Ціна
  грн
  Кількість полюсів
  Вимикаюча здатність
  Номінальний струм
  A
  Номінальна напруга
  Тип диференційного захисту
  Чутливість до витоку струму
  Крива відключення
  Серія
  Країна виробник

  Диференційні автоматичні вимикачі Schneider Electric Resi9

  Фільтр
  29 Товари

  Диференціальні автоматичні вимикачі Resi9 – це низьковольтні комбіновані електричні апарати, які поєднують в єдиному корпусі функції двох приладів — ПЗВ та автомата. В результаті такий апарат знайшов широке застосування як у побутових пристроях, так і у виробництві.

  Особливості, принцип роботи та конструкція ДАВ Schneider Electric Resi9

  Ключове призначення ДАВ — це захист ділянки електричної мережі від пошкоджень у результаті впливу на нього надструмів, які виникають через перевантаження або короткого замикання. Друге призначення – запобігання пожежі та ураження користувача електричним струмом внаслідок його витоку через пошкоджену ізоляцію.

  ДАВ складається з таких компонентів:

  • диференціальний трансформатор. Даний елемент розчіплює силові контакти, якщо виявляється несиметричність струмів навантаження. Це вказує на витік електроструму;
  • електромагнітний розчіплювач. У ньому знаходиться серцевина, яка активує механізм відключення, що миттєво спрацьовує в момент перевищення допустимих значень. Така дія необхідна, наприклад, коли в мережі відбувається коротке замикання;
  • тепловий розподільник. Ця частина механізму запобігає перевантаженню контрольованої мережі. Струм йде через біметалеву пластину, в момент перевищення допустимих показників активується відключення ДАВ. Деформація пластини залежить від сили струму: чим він більший, тим цей процес сильніший.

  ДАВ Schneider ElectricResi9 є компактним, в електричному розподільчому щитку займає небагато місця. Це особливо важливо при встановленні кількох приладів.

  Типи диференціальних автоматичних вимикачів Resi9

  Існують різні типи дифавтоматів. Насамперед йде їх поділ залежно від ступеня чутливості до диференційного струму. Бувають варіації з низькою та високою чутливістю. Перші мають показник 30 мА. Вони застосовуються у тих випадках, коли є важливим захист від непрямого дотику. Якщо чутливість становить менше  ніж 30 мА, вона вважається високою. Подібні ДАВ необхідні, коли потрібно забезпечити захист при безпосередньому торканні струмопровідних деталей техніки.

  Поділ на типи залежно від виду захисту наступний:

  • від навантажень;
  • від надструмів;
  • від коротких замикань.

  Щоб попередити всі ці явища та забезпечити користувачам захист від них, рекомендується застосовувати відразу ж кілька типів дифавтоматів.

  Наступна класифікація стосується часу відключення. Бувають моделі спільного призначення та селективні. Останні мають спеціальний пристрій захисту відключення. Завдяки йому вдається знеструмити лише частину електричного ланцюга.

  Як вибрати ДАВ Resi9 від Schneider Electric

  Оскільки ДАВ – це захисний пристрій, його слід вибирати в першу чергу, виходячи з параметрів електромережі. Крім того, необхідно врахувати наступні моменти:

  • фазність. У нас представлена продукція бренду Schneider Electric на одну фазу. Переконайтеся, що така модель підходить під вашу мережу;
  • номінальна напруга. Для однофазних ДАВ – це 220 В;
  • номінальний потік. Дифавтомат повинен спрацьовувати за меншого струму, ніж здатні витримати кабелі. Якщо у вас провід 2,5 кв. мм, то він розрахований приблизно на 5,9 кВт, то є номінальний струм, який необхідний – це 25 А. Якщо важко з підбором, то можна скористатися тематичними таблицями відповідності або ж просто звернутися до наших консультантів;
  • номінальний струм, що вимикає. Він означає струм витікання. Якщо потрібний захист для побутових приладів, то буде достатньо 10 мА, ДАВ слід поставити на окрему лінію. Дифавтомати зі струмом, що вимикає 30 мА встановлюють на групові лінії;
  • спрацьовування. Маркується літерою, і кожна з них вказує на конкретну сферу застосування. У побутових умовах це найчастіше, С, D;
  • вимикальна здатність. Показує максимальний струм короткого замикання. Тобто, це значення в якому прилад, по перше, спрацює, по-друге – збереже свою працездатність.

  Звертайте увагу також на ступінь захисту. Який саме показник вибирати, залежить від умов експлуатації.

  Як купити диференціальні автоматичні вимикачі Resi9 в магазині GLOBAL-ELECTRO

  Диференціальний автоматичний вимикач Schneider ElectricResi9 можна придбати в нашому магазині. Пропонуємо виключно оригінальне виробництво відомого бренду, що відрізняється надійністю та високою якістю. Такі ДАВ гарантують вам безпечну експлуатацію приладів як в збоях у роботі електромережі, так і у виникненні різного роду аварійних ситуацій, в яких є ризик ураження струмом.

  Вибрати та придбати у нас електроустаткування дуже легко: додавайте у кошик та оформлюйте покупку самостійно в будь-який час або звертайтеся до наших консультантів у робочі години, якщо вам потрібна допомога у виборі.

  Пропонуємо різні способи оплати та швидку доставку Україною відправляємо транспортною компанією «Нова Пошта». У Дніпрі та Запоріжжі доступний самовивіз зі складів або кур'єрська доставка — деталі можна обговорити з нашими менеджерами.

  Комплектуючі accessories