• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Номінальна напруга
  Кількість полюсів
  Вимикаюча здатність
  Номінальний струм
  A
  Крива відключення
  Ціна
  грн
  Країна виробник

  Триполюсні автоматичні вимикачі Hager

  Фільтр
  53 Товари

  Під час монтажу електроприладів у будинку, квартирі чи офісі важливо передбачити захист від коротких замикань та перевантажень. Організувати її просто, встановивши триполюсні автоматичні вимикачі Hager від відомого німецького виробника.

  Обладнання цього бренду відрізняється продуманою конструкцією, тому для його монтажу не потрібні додаткові інструменти. Німецькі пристрої активно використовують як у великих, так і маленьких європейських містах для захисту об'єктів різного призначення.

  Особливості триполюсних автоматичних вимикачів Hager

  Пристрої належать до категорії низьковольтного обладнання, яке встановлюється для захисту електричних мереж від коротких замикань та перевантажень. Зараз, коли на підприємствах, у будинках та квартирах працює багато техніки, їх застосування особливо актуальне. Моделі від німецького виробника успішно використовують у:

  • житловому та промисловому будівництві;
  • системах автоматизації;
  • у вентиляційних установках;
  • у системах безперебійного живлення.

  Триполюсні автоматичні вимикачі Хагер належать до пристроїв європейської якості. Це сертифіковане обладнання, схвалене для застосування у багатьох країнах світу, зокрема в Україні. Принцип роботи полягає у контролі витоку струму в мережі та миттєвому відключенні електрики.

  Важливо! Прилади такого типу використовують також для захисту працівників підприємства та тих, хто проживає у будинку чи квартирі, від травм, пов'язаних з ураженням електрострумом.

  Товари німецького виробника належать до преміального сегмента. Бренд Хагер спеціалізується на виготовленні захисної автоматики для застосування вдома, офісі або на промислових об'єктах. Для збирання залучені потужності сучасного заводу у французькому місті Оберне. Продукція проходить суворий контроль якості та відповідає стандарту ISO 9001.

  Пристрій легко встановити на DIN-рейку завдяки металевому затиску, передбаченому в комплекті. Демонтаж, за потреби, також не займає багато часу. Струмопровідні частини закриті, тому під час роботи з обладнанням людина надійно захищена від удару струмом. Моделі такого типу універсальні та оберігають техніку від зламання на будь-яких об'єктах.

  Які основні переваги

  Автоматичні вимикачі Hager 3-полюсні мають велику кількість функцій, завдяки яким користуватися ним зручно і просто:

  • завдяки особливій геометрії клеми ймовірність неправильного з'єднання при монтажі виключена;
  • на важелі вимикання знаходяться написи ON/OFF (увімкнений/вимкнений), за ними легко однозначно визначити стан автомата;
  • одночасне підключення провідника та фазної шини не займе багато часу завдяки наявності клемників системи Bi-Connect;
  • технологія QuickConnect зі зрозумілим маркуванням забезпечить простий та швидкий монтаж без додаткових інструментів;
  • нова клямка для монтажної планки дозволить здійснити одиничну установку системи фазних шин, не знімаючи повністю захисний блок.

  Цікаво! Монтаж допоміжних аксесуарів — зокрема, розчеплювача мінімальної напруги, блоку контактів та інших пристроїв — також можливий без додаткових інструментів за умови, що їх немає.

  Придбати якісне німецьке обладнання варто для різних цілей, адже ці моделі є універсальними. Встановлення не вимагає особливих зусиль і не займає багато часу, але результат вразить. Прилад забезпечить надійний захист як техніки, так і споживача від короткого замикання та ураження електричним струмом.

  Варто відзначити також функціональність пристроїв такого типу. Німецький виробник випускає не тільки автоматичні вимикачі, але також реле часу, диференціальні автомати та інше обладнання. Конструкція кожного приладу продумана так, щоб установка та керування були максимально простими та комфортними.

  Типи триполюсних автоматів Hager

  Німецький виробник пропонує покупцям кілька різних варіантів. Завдяки виконанню триполюсні автомати Hager здатні автоматично розмикати всі три фази напруги тоді, коли сила струму стає більшою за номінальну.
  Подані моделі відрізняються за характеристиками.

  Моделі використовуються в побутовому ланцюжку і для слабострумних освітлювальних приладів. Призначені для захисту довгих ліній електропостачання та усунення струму з невеликими параметрами. До серії С належать універсальні автомати, які використовуються в загальнопромислових мережах.

  Як вибрати автоматичний вимикач Hager 3-полюсний

  Пристрої також відрізняються за показниками номінального струму, у цій модифікації пропонують варіанти до 125 А. Перш ніж купити ту чи іншу модель, звертають увагу на такі характеристики:

  1. Вимикальна здатність.
  2. Показники номінального струму та напруги.
  3. Криве вимкнення.

  Автомати Hager триполюсні можна комплектувати додатковим обладнанням завдяки спеціальним кріпленням. Тому при їх купівлі варто задуматися також і про допоміжні пристрої — наприклад, незалежного розчеплювача або сигнального контакту.

  Як купити 3-полюсні автоматичні вимикачі Hager у магазині global-electro.com.ua

  У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент моделей від німецького виробника. Тут можна купити якісне захисне обладнання, яке дозволить уникнути пожеж, зламання техніки та інших аварій у разі перевищення показників номінального струму, короткого замикання.

  Ціна на автоматичний вимикач залежить від номінальних робочих параметрів. Ми знаходимося у місті Дніпро, але придбати обладнання у нас зручно з доставкою до будь-якого міста України. Ви можете забрати покупку у найближчому до вас відділенні Нової пошти або скористатися послугами кур'єра транспортної компанії. Оплата можлива карткою, післяплатою або за безготівковим розрахунком.

  Комплектуючі accessories