• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  АКЦІЯ
  Бренд
  Класс захисту
  Потужність
  W
  Кут розсіювання
  Світловий потік
  Lm
  Спосіб монтажу
  Ціна
  грн
  Країна виробник

  Круглі ЖКГ світильники

  Фільтр
  10 Товари

  Стаціонарне освітлення у приміщеннях різного призначення потребує уваги при організації ремонтних та будівельних робіт. Одним із найпопулярніших при облаштуванні інтер'єру багатоквартирних будинків є круглий ЖКГ світильник. 

  Пристрій є освітлювальним приладом для розміщення на горизонтальних поверхнях. Функціонує з допомогою світлодіодного джерела світла. Це сучасний, довговічний та безпечний апарат, що працює без неприємного ефекту мерехтіння, що не містить ртуті та інших токсичних речовин.

  Характеристики круглих ЖКГ світильників

  Ці пристрої невибагливі у догляді, відрізняються високою надійністю та енергоефективністю. Для ЖКГ установка такого приладу – ідеальний варіант, адже за його допомогою легко забезпечити якісне рівномірне освітлення з мінімальним енергоспоживанням. Більше не потрібно боятися темних кутів у під'їзді, втрати речей та неможливості відчинити вхідні двері з першого разу.

  За способом монтажу існують стельові та настінні круглі ЖКГ світильники. Їх встановлюють для освітлення різних приміщень:

  • під'їздів житлових будинків;
  • коридорів виробничих підприємств;
  • у громадських та лікувальних закладах;
  • у різних фірмах та компаніях.

  Очевидною перевагою є максимально близьке розміщення поверхні, на якій здійснюється монтаж. Це важливо для темних кімнат та приміщень із низькими стелями.

  Важливо! Внаслідок своєї конструкції круглі ЖКГ світильники не «крадуть» висоту, а максимально високе розміщення дозволяє освітлювати широке місце кімнати навіть при невеликій потужності ламп.

  Круглі LED світильники ЖКГ частіше стають вибором для кафе, ресторанів, конференц-залів, сходів та коридорів. Для них знаходять різноманітні дизайнерські рішення – від простих консервативних форм до малюнків та вензелів.

  Види настінних ЖКГ світильників 

  У нашому інтернет-магазині представлені такі пристрої із накладним способом монтажу. Для під'їздів або зовнішнього використання перед установкою купують додаткове обладнання – захисну сітку. Охочим купити круглі світлодіодні світильники ЖКГ доступні такі моделі:

  • із класом захисту від пилу, вологи та інших негативних факторів 54 або 65;
  • кутом розсіювання 120, 160, 180;
  • колірної температури 5000, 6500;
  • датчиком руху;
  • датчиком освітленості.

  Представлені моделі також відрізняються дизайном — вони можуть бути виконані повністю в класичному білому кольорі або з рамкою чорного, сірого відтінку або кольоровим кругом посередині.

  На що звертати увагу при виборі круглого світлодіодного світильника для ЖКГ

  Важливим фактором, на який звертають увагу при покупці настінного та стельового освітлення, є потужність світлового потоку. Якщо для коридорів та майданчиків висока яскравість не потрібна, то для громадських приміщень, особливо якщо вони мають великі розміри, краще вибирати більшу потужність.

  Є ціла низка факторів, які варто враховувати, перш ніж купити круглий світлодіодний світильник для ЖКГ:

  1. Ступінь стійкості до впливу вологи та пилу. Клас захисту даного виду освітлювальних приладів повинен становити не менше IP 54-IP 65. Найчастіше в під'їзді вологість постійно підвищена, а через постійне відкривання та закривання дверей на вулицю на поверхні приладу накопичується багато пилу.
  2. Стандарти пожежної безпеки. Він повинен бути надійно закріплений, проводка якісно ізольована, а контакт безпосередньо освітлювального елемента з матеріалом стін мінімальним.
  3. Захист від мародерів. Якщо під'їзд чи громадське приміщення постійно не закривається, є ризик викрадення світлових елементів із плафона, а також їх механічного пошкодження. Додаткові ґрати, якими оснащують деякі круглі світильники, дозволять уберегти елементи освітлення від зловмисника.
  4. Якість вища за економію. Матеріали, що використовуються в освітлювальному приладі, повинні мати високу якість, оскільки це є основною гарантією їхньої довговічності.

  В окремих випадках для них може встановлюватися система регуляції інтенсивності світла (такий механізм часто можна спостерігати у театрах та кінотеатрах). Найчастіше настінні світильники мають холодне світіння, що забезпечує максимальний огляд приміщення.

  Купити онлайн в інтернет-магазині global-electro.com.ua

  Купити круглий світлодіодний світильник для ЖКГ у нас можна за доступною ціною із гарантією від виробника. У каталозі представлені різні варіанти освітлювальних приладів на будь-який смак. Забрати покупку можна самостійно у Дніпрі та Запоріжжі — адреси вказані на сайті. Доставка в інші міста України здійснюється Новою поштою протягом 1-3 днів.

  Комплектуючі accessories