• Рус
 • Укр
 • Фільтри

  Настільні лампи з регулюванням яскравості

  Фільтр
  23 Продукт

  Сучасне освітлення має бути не просто яскравим та якісним без мерехтіння. Велике значення має можливість налаштувань – за наявності завжди можна створити атмосферу під конкретні завдання. Хорошим рішенням для дому чи офісу стане настільна лампа з регулятором яскравості.

  Цей пристрій легко налаштувати так, щоб створити просто приємне розсіяне світло або більш ретельно підсвітити робочу область. Його купують для школяра, студента, офісного працівника, лікаря, програміста та представників інших професій. У дитячій такий прилад можна використовувати як нічник.

  Характеристики настільних ламп з регулятором яскравості

  Усередині такого світильника встановлено спеціальний пристрій, який одночасно є сенсорним датчиком, димером та вимикачем. Його підключають до корпусу конструкції. Своєю чергою, це елемент плоскопаралельного конденсатора. Як тільки користувач торкається виробу, місткість останнього змінюється.

  Цей момент фіксується датчиком, він відповідає за подачу сигналу. У результаті активуються налаштування димера або вимикача. Світлодіодна настільна сенсорна лампа запускається дуже легко, із цим завданням впорається навіть дитина. Достатньо торкнутися корпусу пальцем, щоб увімкнути або вимкнути світло.

  Щоб налаштувати яскравість, необхідно утримувати руку на одному місці. Димер або спеціальний світлорегулятор забезпечує плавні налаштування. Наприклад, коли світильник вимкнений, лампочка згасає повільно і спалахує поступово. Це важлива перевага пристроїв, завдяки якій продовжується ресурс роботи світлодіодного джерела світла.

  Важливо! Ще одна особливість димера полягає в тому, що він має пам'ять і запам'ятовує останню налаштовану користувачем яскравість. Отже, його не доведеться регулювати щоразу після увімкнення.
  Світлодіодна сенсорна настільна лампа — не просто сучасний, але і дуже комфортний у застосуванні прилад завдяки таким перевагам, як:

  • тривалий термін експлуатації;
  • відсутність токсичних, шкідливих для довкілля речовин в складі;
  • можливість застосування для будь-яких цілей у домашньому інтер'єрі, офісі, медичному кабінеті, майстерні художника.

  Купити сенсорну настільну лампу можна для різних завдань: для основного або додаткового підсвічування робочої області, акценту на меблях, вітрині або предметі інтер'єру, читання газет, журналів, книг, роботи з документами, зошитами та підручниками або за комп'ютером.

  Які бувають сенсорні настільні лампи

  У нашому інтернет-магазині представлені сучасні моделі, які легко впораються з будь-якими поставленими перед ними задачами. Сенсорні настільні світильники відрізняються формою – вони бувають круглими, квадратними, прямокутними, прямокутними, у вигляді плафона, на прямій або зігнутій ніжці.

  Фахівці також приділяють багато уваги дизайну світильників. Вони бувають:

  • у білому або чорному кольорі;
  • з додатковими вставками різних відтінків;
  • на підставці круглої чи квадратної форми;
  • з рідкокристалічним дисплеєм.

  Виробники пропонують і моделі з додатковими функціями. Це, наприклад, наявність на корпусі підставки під смартфон або канцтовари. Гнучка ніжка — зручне доповнення, завдяки якому можна відрегулювати кут світла так, як це необхідно, щоб максимально освітити робочу область.

  Настільний світильник з регулюванням яскравості працює як на акумуляторі, так ті від електрики. Зручно купувати моделі, де передбачені обидва варіанти. В результаті можна залишатися незалежним від мережі тоді, коли немає світла. Мандрівникам подобаються компактні прилади, які можна скласти й покласти у похідну сумку.

  Правила вибору сенсорного настільного світильника

  Перед покупкою необхідно визначитися зі стилем та типом освітлення, які потрібні користувачеві. Для читання або роботи важлива максимальна кількість налаштувань для налаштування яскравості. Настільна лампа із сенсорним вимикачем, оснащена акумулятором, заряджається не тільки через спеціальний пристрій, але й за допомогою USB або павербанку.

  Виріб поєднується із загальним стилем інтер'єру кімнати. Наприклад, для класичного краще вибрати мінімалістичний варіант, скандинавського — у світлих тонах. Для вінтажної обстановки підійде модель з металевими вставками. Ціна пристрою також має значення, вона залежить від характеристик, оформлення, бренду-виробника.

  Купити настільну лампу із регулюванням яскравості на сайті global-electro.com.ua

  У нашому каталозі ви знайдете практичні та зручні світильники з гарантією від виробника та можливістю повернення протягом 14 днів. У Дніпрі та Запоріжжі ви можете забрати покупку самостійно – адреси, години роботи та номери телефонів вказані на сайті. В інші міста України ми надсилаємо посилки до відділень служби «Нова Пошта».

  Комплектуючі accessories