• Рус
 • Укр
 • Фільтри

  Настінно-стельові свтильники

  Фільтр
  63 Товари

  Настінно-стельовий світильник в інтер'єрі

  Освітлення відіграє важливу роль у облаштуванні будинку. Світло продовжує світловий день, зонує простір, акцентує деталі та робить приміщення затишним. В Україні освітлювальні прилади найчастіше розміщують на стелі чи стіні, з'єднуючи їх із загальною електромережею приміщення.

  Стельові світильники використовуються на великих площах. Вони дають розсіяне чи спрямоване освітлення. Широко використовуються в торгових залах, офісах, на підприємствах та вдома. Настінні світильники створюють спрямоване, загальне та локальне підсвічування. Пристрої використовують у кімнатах із низькими стелями, готелях, виставкових залах, квартирах.

  Світильники настінно-стельові – клас освітлювальних приладів, які можна кріпити на стелі та стіні. Вони відрізняються від інших моделей:

  • універсальністю;
  • простим монтажем;
  • практичністю;
  • довгою експлуатацією.

  Купити світильник настінно-стельовий можна для будь-якого інтер'єру. Гармонійно прості контури виглядають у кімнатах, оформлених у стилі мінімалізму, хай-тек чи кантрі. Лампи виготовлені в пастельних відтінках, і виділяються чіткими геометричними формами. Дизайнери воліють круглі та квадратні настінно-стельові світильники. Вони підходять для освітлення кухні, дитячої, спальні та інших кімнат у будинку, а також офісних та виробничих приміщень.

  Критерії підбору освітлювальних приладів

  Щоб купити світильник настінно-стельовий, потрібно вибрати параметри:

  • колірна температура;
  • потужність;
  • площу, що висвітлюється;
  • додаткові можливості.

  Світильник настінно-стельовий надає кімнаті різного сприйняття залежно від колірної температури променів. Низькі значення близько 2500К створюють м'яке жовте свічення, яке зі збільшенням параметра переходить у біле, а потім синє світло. Максимально наближені до природного освітлення параметри – 4000-5000К.

  Щоб купити потрібну модель, звертають увагу на робочу напругу. Виробники найчастіше підлаштовуються під стандартну домашню мережу 220В. На якість світла впливає потужність джерела. Нічникам достатньо 25Вт, декоративному підсвічуванню – 120Вт, житлових кімнат – 150Вт, офісам – 300Вт.

  У маленьку кімнату можна купити настінно-стельовий світильник невеликого діаметру. У зали, довгі коридори та інші просторі приміщення встановлюють кілька великих пристроїв.

  Додатково світильник настінно-стельовий буває захищений від вологи, оснащений кількома типами кріплень. У сучасних моделях немає мерехтіння, яке негативно діє на зір. Відмова від ламп розжарювання на користь світлодіодів або люмінесцентних приладів приносить матеріальну вигоду, зменшуючи рахунки за електрику, що споживається. 

  Деякі джерела доповнені пультом керування. Подібні моделі вирізняються високою ціною, проте мають незаперечні переваги. Вмикання та вимикання світла відбувається дистанційно, можна змінювати колірну температуру та інтенсивність освітлення, заощаджуючи електроенергію.

  Де купити настінно-стельові світильники 

  Компанія Global-Electro зібрала каталог електротоварів та освітлювальних приладів від брендів зі світовим ім'ям. Всі товари відповідають міжнародним стандартам якості та підкріплені гарантіями виробників. На сайті можна купити настінно-стельові світильники різного дизайну та призначення. Діє кілька видів оплати. Консультанти компанії допомагають із підбором виробу під конкретні параметри. Доставка замовлень здійснюється по всій території України.

  Комплектуючі accessories