• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Ціна
  грн
  Класс захисту
  Кут розсіювання
  Потужність
  W
  Колірна температура світла
  Світловий потік
  Lm
  Режим червоного світла
  Країна виробник

  Автономні світильники

  Фільтр
  19 Товари
  -3%
  Хіт!
  LED прожектор автономний VIDEX 500Lm 5000K VLE-FSO3-205 в Днепре

  Навіщо потрібне автономне освітлення

  Перебої з електроенергією і тарифи, що постійно зростають, спонукають до пошуків альтернативи. Освітлювальні прилади із сонячною панеллю акумулюють енергію сонця, перетворюючи її на електричний заряд.

  Автономне вуличне освітлення забезпечує:

  • економію на рахунках за світло;
  • екологічність технології;
  • безпека під час експлуатації лід прожектора;
  • практичність;
  • зміну місця дислокації у будь-який момент;
  • довговічність.

  Виробники випускають ліхтарі різного дизайну та розміру, що дозволяє використовувати їх замість кишенькових моделей або встановлювати на стовпах. Під час заряджання від сонячної батареї до пристрою можна підключати гаджети. Багато моделей освітлювальних приладів доповнені підставками та кріпленнями для встановлення у приміщеннях, наметах або на вулиці. В Україні в умовах частих відключень, пов'язаних із військовими діями, важливо запастися ліхтарем з альтернативним джерелом живлення.

  Кращий світильник для вулиці

  Залежно від конструкції та мети застосування розрізняють такі види пристроїв:

  • підсвічування;
  • аварійні лампи;
  • вуличні світильники;
  • прожектори;
  • консольні прилади.

  Світильники для вуличного освітлення фасадів та сходів кріпляться на стіни або встановлюються у ґрунт. Вони призначені для прикраси екстер'єру та забезпечують безпеку на сходах. Освітлення над дверима аварійного виходу, перед чорним входом, у коридорах та на сходах використовується під час евакуації за надзвичайних ситуацій.

  Прилади на сонячних батареях для вуличного освітлення встановлюють уздовж доріг, над пішохідними та підземними переходами, біля зупинок. Широко використовуються світлодіодні світильники для дачі і приватного будинку: підсвічують заїзд в гараж, доріжки, туалети, альтанки, басейни, що окремо стоять. Пристрої на сонячних батареях встановлюють рекламні щити, торгові точки, інсталяції.

  Вуличний прожектор дає потужний спрямований потік світла. Його застосовують для висвітлення конкретної зони. Прилад на сонячній батареї зручний у гаражі та на відкритому просторі. Конструкція кріпиться до стіни, на спеціальний штатив або встановлюється на поверхню.

  Консольний автономний ліхтар встановлюється на зупинках громадського транспорту, стовпах, фасадах будівель для освітлення території. Під час монтажу використовується консоль.

  Як підібрати прожектор

  Щоб купити відповідний освітлювальний прилад, звертають увагу на критерії:

  • призначення;
  • колірна температура;
  • площа освітлення.

  Led прожектор вибирають відповідно до мети його використання. Для підсвічування рекламних банерів купують вироби з перенесенням кольору Ra>80. Пристрої з меншим показником встановлюють на парковках, гаражах та інших місцях.

  Холодний спектр підходить для освітлення доріг, парків та вулиць. Також його використовують для великих технічних приміщень. Прилади із сонячною батареєю у природному спектрі на 5000 К використовують у приватних домоволодіннях, для освітлення зупинок, під'їздів, дворів.

  Кут розсіювання впливає на площу, яку освітлює вуличний світильник. Значення до 100 градусів створює спрямований яскравий промінь. На пішохідних доріжках та парках використовується великий кут розсіювання, для рівномірного освітлення території.

  Прилади на сонячних батареях для дачі, двору або іншого відкритого місця повинні витримувати будь-які погодні умови. Виробники часто роблять корпус несприйнятливим до вологи, пилу та перепадів температури. Для парковок, гаражів, складів та інших критих площ вимоги до якості матеріалів знижуються.

  Для підсвічування фасадів будівель, пам'ятників та фонтанів користуються успіхом пристрої з різнокольоровими світлодіодами. Явна вигода від використання сонячної енергії як джерело живлення підкріплюється функцією датчика руху для освітлення подвір'я. Пристрої обладнані різними типами кріплень, тому перед покупкою уточнюють сумісність монтажу зі стіною, стовпом або іншою основою.

  Де продаються вуличні ліхтарі високої якості

  Компанія Global-Electro реалізує електротехнічне обладнання всесвітньо відомих брендів. В інтернет-магазині представлені світильники для вулиці та приміщення, елементи живлення, датчики, розетки та багато інших товарів. Продукція, пропонована на сайті, вирізняється доступною ціною та надійністю. За допомогою каталогу можна підібрати світлодіодний прожектор для двору, дачі чи місць громадського користування.

  За вуличний ліхтар розраховуються готівковим або безготівковим платежем. Компанія співпрацює з архітекторами, дизайнерами та ОСББ, пропонуючи освітлювальні прилади на сонячній батареї для економії електроенергії. Доставка товарів за допомогою поштових служб здійснюється по всій Україні.

  Комплектуючі accessories