• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Ціна
  грн
  Класс захисту
  Потужність
  W
  Форм-фактор
  Світловий потік
  Lm
  Режим червоного світла
  Ресурс роботи
  Довжина світильника
  Особливості
  Країна виробник

  Лінійні світильники

  Фільтр
  32 Продукт

  Лінійний світильник сьогодні можна побачити у багатьох громадських, комерційних та промислових будинках. Їх встановлюють у школах, медустановах, офісах, виробничих цехах та торгових залах. Широке поширення обумовлено універсальністю устаткування. Вони підходять для різних стилів дизайну інтер'єру та забезпечують якісне освітлення за мінімального споживання енергоресурсів.

  Особливості лінійних світильників

  Дані освітлювальні прилади є різновидом світлодіодних ламп, які сьогодні активно витісняють з ринку галогенні, люмінесцентні та лампочки розжарювання. В основі конструкції – технологія LED. Вона передбачає використання діодних випромінювачів як джерело світла. У лінійних світлодіодних світильниках вони з'єднані в ряд на підкладці і поміщені в корпус витягнутої форми.

  Довжина таких пристроїв буває різною - від 30 до 150 см і використовуватися вони можуть як самостійний елемент, так і можна з'єднувати кілька світильників в єдину групу. Завдяки цій особливості зручно організувати освітлення на великих площах.

  Лінійні світильники: переваги

  Ці освітлювальні прилади поєднують усі позитивні властивості ЛЕД-ламп:

  • високу яскравість світла;
  • мінімальне споживання електрики;
  • екологічність;
  • простість монтажу;
  • тривалий ресурс роботи;
  • волого- та пилозахищений корпус, що дозволяє встановлювати пристрої у приміщеннях з високою вологістю, нестабільним температурним режимом та активною прохідністю.

  Ще LED світильники лінійні практично не нагріваються в процесі роботи та не виділяють шкідливих речовин у навколишнє середовище. Вони є екологічним та безпечним способом освітлення.

  Світильник лінійний: види

  Випускаються дані освітлювальні прилади в асортименті. Основна відмінність полягає у способі монтажу:

  • вбудовані лінійні LED світильники. Ці моделі підійдуть для підвісних стель, оскільки короб та фурнітура ховаються усередині конструкції. Найзручніше встановлювати їх на етапі ремонту;
  • накладні. Для установки використовується спеціальна фурнітура кріплення. Демонтаж стелі не проводиться, можна встановлювати в будь-який момент, не чекаючи ремонту;
  • підвісні. Також не вимагають демонтажу стелі, кріпляться на підвісах (ланцюги, троси, труби).

  Окрім способу встановлення, відмінність ще полягає і в ряді технічних параметрів, як довжина, потужність, температура світла (білий або денний), і клас захисту від впливу вологи та пилу. Ці параметри впливають на ціну лінійних світильників та умови їх використання. Якщо виникли питання чи складності із замовленням, наші менеджери допоможуть підібрати відповідну за технічними характеристиками модель для дому або комерційних приміщень.

  Купити лінійний світильник в інтернет-магазині електротоварів Global Electro

  Знайти у продажу освітлювальні прилади стандарту Т8 сьогодні не складно. Вони доступні у великому асортименті. Але не завжди ціна товару відповідає його якості. Щоб не ризикувати, вибирати діодний лінійний світильник потрібно від відомих виробників.

  В Україні оригінальні електротовари зарубіжних брендів замовити можна у нашому інтернет-магазині електрики. Компанія Global Electro – офіційний дистриб'ютор провідних підприємств та пропонує лише сертифіковані товари з гарантією.

  У нас можна купити лінійний світлодіодний світильник із доставкою по країні. Надсилання можливе логістичними службами «Укрпошта» та «Нова пошта», а мешканцям Запоріжжя та Дніпра доступний самовивіз.

  Комплектуючі accessories