• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  АКЦІЯ
  Бренд
  Ціна
  грн
  Режим червоного світла
  Країна виробник
  Площа перерізу жили, кв. мм
  Кількість жил

  Кабель ВВГнгд

  Фільтр
  12 Товари

  На початку будівництва будь-якого проєкту рано чи пізно доводиться зіткнутися з проведенням проводки на об'єкт незалежно від його призначення. Кабель ВВГнгд належить до категорії силових з мідною жилою. Це стійкий до високого тиску та інших механічних дій матеріал, який не деформується з часом.

  Виріб широко популярний та використовується в побутовій, промисловій та сільськогосподарській сфері. Провід має високий рівень захисту від пожеж та впливу вологи, оскільки кожна його жила ізольована оболонкою із полівінілхлориду, а загальна конструкція захищена ПВХ-пластикатом.

  Області застосування силового кабелю ВВГнгд

  Основний матеріал виробництва – мідь, стійка до корозії. Всі типи освітлення та побутової техніки потребують енергопостачання, проте деякі приміщення мають специфічний мікроклімат і його необхідно враховувати під час прокладання комунікацій.

  Даний вид мідної проводки має широкий спектр застосування у будівельних та монтажних роботах. Основні сфери, у яких необхідний силовий кабель ВВГнгд:

  1. Електропостачання житлових приміщень. Такий виріб може використовуватися для нерухомого з'єднання будинків та квартир із загальною електромережею, а також під час прокладання комунікацій усередині приміщення.
  2. Проведення в пожежонебезпечних приміщеннях. Внаслідок своїх властивостей модель ВВГнгд може використовуватись у дерев'яних будинках та господарських конструкціях, а також при будівництві сауни чи басейну.
  3. Встановлення у господарських та виробничих приміщеннях. Негорючі кабелі ВВГнгд можуть прокладатися в приміщеннях, які частково затоплюються і мають різний рівень корозійної активності. Серед них шахти, канали, колектори, кабельні напівповерхи та інші побутові споруди.
  4. Можливість встановлення в блоках та кабельних естакадах, а також проведення мостами.
  5. Прокладка, у тому числі й групова, освітлення та комунікацій у вибухонебезпечних зонах класів В-Іа — В-ІІа. Може використовуватись на специфічних виробництвах з невеликим рівнем вібрації.

  Силовий провід ВВГнгд може бути встановлений у будь-якій площині, залежно від вимог до проєкту та експлуатації приміщення: горизонтально, вертикально або під кутом нахилу. Мінімальний радіус вигину може становити 7,5 зовнішніх діаметрів багатожильного дроту.

  Важливо! Виріб можна використовувати при підвищеній вологості, на вулиці або в приміщенні. Модель належить до бездимних та таких, які не підтримують горіння.

  Властивості та особливості проводів цієї категорії

  Основною якістю, завдяки якій вибирається проведення для будь-якого приміщення, є безпека її експлуатації. Основні характеристики, завдяки яким прагнуть купити кабель ВВГнгд:

  • пожежна безпека;
  • відсутність продуктів горіння у вигляді диму та газів;
  • додатковий захист від вологи;
  • наявність маркування у вигляді кольору ізоляції дроту;
  • клас гнучкості 1 та 2;
  • широкий діапазон робочих температур: від -50 до +50 °C;
  • можливість тривалої експлуатації при підвищених температурних показниках до +70°C, а в аварійних ситуаціях – до 8 годин роботи при +80°C.

  Цікаво! За наявності додаткового захисту кабель може прокладатися повітрям. Якщо ж йдеться про прокладання під землею, необхідно виводити проводку даного типу через трубу і не допускати надмірного вагового навантаження і її розтягування.

  Типи електрокабелю ВВГнгд

  Силові проводки даної категорії розрізняються за двома основними характеристиками: кількість жил у загальній обмотці та площа перерізу жили. Від цих показників прямо пропорційно залежатиме величина струмового навантаження на нього. Кількість струмопровідних жил, які має провід ВВГнгд може бути від двох до п'яти.

  Кожен компонент має своє маркування, що значно полегшує монтаж проводки. Наприклад, нуль позначається блакитним кольором обмотки, а коричневий, чорний і сірий позначають фазу. Жила заземлення у такому разі позначається смугастою обмоткою. Така система дозволяє спеціалісту орієнтуватися під час встановлення проводки, не використовуючи спеціальні таблиці.

  Номінальна площа перерізу жили у силовому кабелі може становити від 1,5 до 1000 мм. Вибір у такому разі залежить від потужності майбутньої мережі. Слід пам'ятати, що багатожильний негорючий кабель ВВГнгд з великою площею перерізу матиме значну вагу. Це потрібно враховувати при монтажних роботах та підборі захисних конструкцій у вигляді гофр, труб або блоків.

  Негорючі проводи ВВГнгд призначені для подачі та розподілу в мережі електроенергії із частотою 50 Гц. При цьому номінальна змінна напруга у стаціонарній установці може бути 660 та 1000 В. Також важливим моментом є ціна кабелю ВВГнгд. Вона залежить не тільки від загальних характеристик проводки, а й від якості матеріалів, що використовуються.

  Правильний вибір продавця виробу — запорука безпечного будівництва

  У магазині global-electro.com.ua можна купити провід такої категорії за доступною вартістю. В онлайн каталозі можна вибрати наступну продукцію українського виробництва компанії 33 КМ, залежно від характеристик:

  • двожильний силовий кабель з номінальною площею перерізу жили 15 або 25 мм;
  • трижильні дроти з номінальним перерізом 1,5, 2,5 або 6 мм;
  • кабелі з чотирма жилами з перетином 10 мм;
  • п'ятижильні дроти з площею перерізу від 1,5 до 10 мм.

  Інтернет-магазин надає всі необхідні гарантії на товари, що реалізуються. У разі пожежобезпечних проводів зі зниженим димоутворенням гарантійний термін експлуатації становить 25 років.

  Купити монолітний круглий кабель ВВГнгд можна в режимі онлайн в кількості, кратному 50 м. Також в наявності всі необхідні складники для монтажу електромереж. Дізнатись вартість проводу ВВГнгд в Дніпрі, можна не виходячи з дому в інтернет каталозі магазину, там легко відсортувати товар за категоріями. За потреби можна скористатися послугами менеджера.

  Комплектуючі accessories