• Рус
 • Укр
 • Інтернет-магазин GLOBAL-ELECTRO пропонує високоякісну сертифіковану продукцію від відомих світових брендів з офіційною гарантією виробника не менше одного року. Термін гарантії для конкретного виробу можна знайти в картці виробу. Якщо ви не можете знайти інформацію там, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами.

  • Замовник зобов'язаний перевірити товар на наявність дефектів та цілісність у момент отримання замовлення від кур'єра, у момент отримання замовлення в офісі продажу або на відділенні перевізника.
  • Клієнт зобов'язаний переконатися, що отриманий товар не має видимих дефектів і поставлений у належній кількості та якості на момент постачання та оплати.
  • При отриманні товару якість, кількість та комплектність товару повинні бути ретельно перевірені у присутності перевізника, працівників магазину та співробітників компанії та перевізника.
  • Будь-які зауваження щодо зовнішнього вигляду товару можуть бути зроблені лише у момент доставки.
  • У малоймовірному випадку бракованого виробу, неякісного зовнішнього вигляду або дефектної упаковки, будь ласка, зв'яжіться з нашими співробітниками або перевізником, і Ваше питання буде вирішено в найкоротші терміни.

  В інших випадках, претензії інтернет-магазин GLOBAL-ELECTRO не приймає, а відповідальність за якість виробу та гарантійні зобов'язання несе безпосередньо виробник конкретного виробу.

  Процедура заміни гарантії

  1. Гарантія дійсна, якщо виріб не має дефектів зовнішнього вигляду та не пошкоджено внаслідок фізичного впливу, падіння або неправильної установки/експлуатації/зберігання.
  2. Після отримання дефектного виробу воно направляється до авторизованого сервісного центру, де його оцінює незалежний експерт.
  3. Строк розгляду від трьох до десяти днів з моменту передачі товару представнику інтернет-магазину у відповідній товарній формі.
  4. Якщо під час незалежної перевірки буде виявлено заводський брак чи дефект продукції, наша компанія передасть відповідні товари ВИРОБНИКУ.
  5. Якщо ВИРОБНИК підтвердить наявність заводського дефекту* або виробничого браку* в товарі, буде замінений вказаний товар новим.
  6. Якщо незалежний експерт підтвердить наявність гарантійного випадку*, товар буде відправлено до сервісного центру ВИРОБНИКА для гарантійного ремонту та повернено покупцю у повністю робочому стані.

  Увага! Термін гарантійного ремонту чи обміну на новий товар варіюється від 2 до 6 тижнів залежно від типу та характеру виробу! УВАЖНО ЧИТАЙТЕ ГАРАНІЙНИЙ ТАЛОН, ЯКИЙ Є НЕВІД'ЄМНОЮ ЧАСТИНОЮ КОМПЛЕКТАЦІЇ ТОВАРУ!

  У ГАРАНТІЙНОМУ ТОВАРІ ВИРОБНИК ВКАЗУЄ ТОЧНІ ПОРЯДКИ, ТЕРМІНИ І УМОВИ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ. ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН GLOBAL-ELECTRO НЕ Є ВИРОБНИКОМ ТОВАРІВ І НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ГАРАНТІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТОВАРІВ, ВСТАНОВЛЕНИМИ ВИРОБНИКОМ.

  Про прийняття претензій звертатись до Виробника. Дата виготовлення та номер партії вказані на виробі та упаковці. Виробник залишає за собою право вносити зміни до конструкції виробів та деталей без попереднього повідомлення та зміни до інструкції