• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Ціна
  грн
  Кут розсіювання
  Потужність
  W
  Світловий потік
  Lm
  Країна виробник

  Архітектурні світильники

  Фільтр
  15 Товари

  Світильники вуличні широко використовуються як архітектурне підсвічування. Їх встановлюють вдома, біля громадських та комерційних будівель. Причому вуличний світильник виконує одразу кілька функцій: забезпечує освітлення у темну пору доби, підкреслює дизайн фасаду. На відміну від звичайних ліхтарів, такі прилади можуть використовуватися як декоративний елемент для створення світлових композицій та прикрас об'єктів.

  Вуличні світильники: переваги використання

  Освітлення будівель – один із найпростіших і доступних способів підкреслити оформлення фасаду та об'єднати кілька розрізнених споруд у гармонійний комплекс. Крім цих аргументів, вуличні світильники допомагають вирішити ще кілька проблем:

  • розставити акценти на деталях фасаду;
  • продемонструвати статус та призначення будівлі: офісний центр, розважальний заклад тощо;
  • створити позитивну атмосферу;
  • забезпечити комфортність у темний час доби.

  Крім того, фасадні світильники дозволяють заощаджувати простір навколо будівель. Для встановлення вони не вимагають виділення спеціального майданчика, монтажу арматури або стовпчиків. Тому використовувати фасадний світильник можна в ситуації, якщо необхідно організувати освітлення території в короткі терміни і немає можливості встановити традиційний ліхтар. При цьому всі сучасні моделі оснащені світлодіодними системами. Вони забезпечують яскравий потік розсіяного світла та економію споживання електроенергії.

  Випускаються такі прилади в асортименті, тому можна підібрати пристрої у відповідному стилі для різних варіантів оформлення будівель. Великий вибір настінних вуличних світильників доступний у каталозі інтернет-магазину електрики, електротоварів та електрообладнання Global electro. Розберемося у чому виражаються їхні відмінності.

  Архітектурні світильники: види та особливості монтажу

  З кожним роком популярність освітлювальних приладів для фасадів зростає. Зважаючи на підвищення попиту, архітектурні світильники почали випускати у двох варіантах дизайну:

  • фасадні. Такі моделі кріпляться прямо на стіну будівель. Вони бувають різних розмірів, форм та кольорів. При цьому вага настінних вуличних світильників невелика (близько 500 г), монтувати їх можна навіть за наявності декоративного облицювання стін;
  • наземні. Такі архітектурні світильники встановлюються в грунт. Вони невеликі, мають подовжений корпус із освітлювальним елементом на кінці. Придбати їх можна для оформлення входу до будівлі, сходів, доріжок та інших елементів ландшафтного дизайну поряд із будовою.

  Окрім способу встановлення, архітектурні світильники відрізняються також за низкою технічних параметрів: потужністю, силою світлового потоку і кутом розсіювання світла. Рекомендуємо враховувати ці показники під час вибору товарів.

  Додамо, що обидва типи архітектурних світильників не вимагають особливого обслуговування, стійкі до перепадів температур та витримують багато циклів включення. Вони виконані у волого- та пилозахисному корпусі, тому не бояться впливу кліматичних факторів.

  Фасадні архітектурні світильники в інтернет-магазині електрики Global electro

  Пошук якісних освітлювальних приладів для вулиці може забрати багато часу. Ми допоможемо спростити завдання, оскільки пропонуємо продукцію надійних виробників відомих на світовому ринку. Компанія Global electro є продавцем та дистриб'ютором, всі товари – сертифіковані та є оригінальними.

  Ціни на архітектурні світлодіодні світильники встановлені на конкурентному ринковому рівні. Актуальна вартість та детальні характеристики вказані в описі товарів.

  Замовити фасадний світильник можна з доставкою. Інтернет-магазин електрики та електротоварів Global electro працює по всій країні та відправляє товари транспортними службами у всі регіони України.

  Комплектуючі accessories