• Рус
 • Укр
 • Фільтри

  Вимикачі Schneider Sedna

  Фільтр
  36 Товари

  Керування системою електроосвітлення здійснюється за допомогою вимикачів. Електрофурнітура Schneider – визнаний лідер у цьому питанні. Обладнання поєднує естетику та безпеку. Вимикач Шнайдер Седна – якісна конструкція розроблена для облаштування житлових приміщень. Модельний ряд серії Седна представляють пристрої для максимально комфортного користування побутовими приладами та іншою технікою. Це якісні механізми з більшим терміном служби.

  Вимикач Шнайдер Седна

  Вироби приваблюють простотою, плавними лініями. Окремо варто відзначити ультратонкий дизайн фурнітури. Її максимальна товщина вбирається у 8 мм. Міцний ABS пластик, з якого виконана електрофурнітура, робить її стійкою до ультрафіолету, подряпин, стирання. Асортименти Schneider Sedna включає стандартні моделі, перемикачі, пристрої для управління жалюзі. Для регулювання світлового обладнання можна вибрати димер, кнопкові конструкції. Пристрої представлені в базовій палітрі – білий, слонова кістка, бронзовий (титан), срібний (алюміній), чорний (графіт). Щоб конструкція мала завершений вигляд, помістіть її у рамку.

  Щоб зробити правильний вибір пристрою, оцініть номінальний струм та напругу в мережі. Для житлових, офісних, адміністративних будівель встановлюють вимикачі Schneider на 10 або 16 А. Це стандартний показник. Для виробничих цехів знадобиться потужніше електрообладнання. Наступний фактор – ступінь захисту. У лінійці представлені моделі категорії IP 20 та IP 40. Вибір залежить від умов монтажу вимикача Schneider.

  Типи вимикачів Седна

  Особливості в принципі роботи та характер управління освітлювальними приладами визначили різноманітність конфігурацій пристроїв. Купити Шнайдер у Дніпрі можна з глухими клавішами або з підсвічуванням. Пропонуємо вибрати варіант з гладкою поверхнею або маркуванням – відмітками положення включено та вимкнено, символами («Світло», «Дзвінок»). Моделі для жалюзі мають вказівники напрямку руху полотна – вгору чи вниз. Актуальна ціна пристрою вказана у картці товару.

  Однополюсні та двополюсні

  У магазині Global Electro представлені однополюсні та двополюсні моделі. Перша група – стандартні вимикачі. Можуть мати одну, дві чи три кнопки. Залежно від кількості освітлювальних точок, якими потрібно керувати. Другий тип конструкцій може працювати як стандартна модель та як прохідний перемикач. Це переважно одноклавішні пристрої.

  Прохідний та перехресний

  Для комунікації з кількома точками освітлення застосовують перемикачі. Який варіант вибрати – прохідний та перехресний? Моделі першого типу застосовують для керування одним світильником із двох точок. Пристрої можуть бути одно та двоклавішними. Зміни перехресного типу задіяні при необхідності керування світлом з трьох і більше локацій. Вони мають 5 клем підключення – 2 для першого перемикача, 2 для другого і одна для транзиту.

  Кнопкові та карткові

  Особлива група електротоварів – кнопкові та карткові моделі. Кнопковий механізм приводиться в дію замиканням контактів у результаті стиснення пружини. Можливо з фіксатором і без (поворотний). Популярні однокнопкові конструкції, але можна вибрати двокнопковий варіант. Пристрої часто використовують у світлорегуляторах для дверного дзвінка. У моделі карткового типу замикання контактів відбувається внаслідок розміщення картки в механізм. Це зручна система керування електроживленням у готелях, офісах, виставкових приміщеннях. Такі вимикачі не вимагають програмування або спеціального обслуговування. Для введення в дію достатньо вставити картку.

  Де купити вимикачі Sedna

  Інтернет-магазин електрики Global Electro пропонує оригінальні електротовари Schneider Sedna з доставкою по Україні. Прийом замовлень проводиться за телефоном та онлайн – через кошик або форму «купити в один клік». Відправлення товарів провадиться тільки Новою поштою. Відвантажень Укрпоштою немає. Також можливе самовивезення з Дніпра та Запоріжжя.

  Комплектуючі accessories