• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Кількість полюсів
  Номінальний струм
  A
  Ціна
  грн

  Групові перемикачі Hager

  Фільтр
  24 Продукт

  Рубильник – це простий пристрій, який призначений для включення і вимкнення напруги в електромережах. Вони працюють не автоматично, а лише за допомогою людини. Великою популярністю користується саме перемикач Hager. Це німецький бренд, що славиться своєю якістю на ринку. Низьковольтне обладнання Hager продається в усьому світі. Придбати товари виробника можна в інтернет-магазині електротоварів Global electro.

  Рубильник Hager: переваги

  Перемикач навантаження Hager має багато переваг. Найголовніше – висока надійність. Він може легко контролювати, відключати, включати напругу в електроланцюжках. До інших плюсів належить:

  • виконання різних функцій залежно від місця підключення (головний вмикач, вимикач на випадок непередбачених аварій, основний вимикач навантаження);
  • технічно надійний пристрій;
  • можна робити монтаж на спеціальну панель або рейку;
  • управління великим струмом;
  • є від 3-х контактних груп;
  • використовуються лише якісні шини.

  Єдине, що потрібно врахувати під час встановлення, це матеріал контактів. У нас в країні використовують алюміній, а ось для перемикачів Hager – мідь. Може знадобитися окреме монтажне обладнання.

  Види рубильників Hager

  Перемикач фаз Hager може бути різним. Усі рубильники поділяються на кілька видів. Кожен має свої особливості та призначення.

  1. Перекидний рубильник. Найпростіші пристрої на ринку. Вони забезпечують надійність у розмиканні електроланцюгів. Вони надійні і можуть довго служити. Часто використовуються у щитових.
  2. Реверсивний. Пристрій контролю навантаження без переривання струму. Вони бувають ручні та на дистанційному управлінні.
  3. Рубильники з поворотним приводом. Їх часто купують саме у будинок чи квартиру. Загалом у житлові будинки. Вони встановлюються у щитках і мають зовнішній важіль для керування.
  4. У захищеному корпусі. Це закрита модель без зовнішніх важелів.

  Це не вся класифікація. Є ще один-, дво-, трипозиційний перемикач Hager. За розташуванням затискачів – перпендикулярні та паралельний вимикач, або комбіновані.

  Особливості перемикачів Hager

  Hager перемикач введення здійснюють перемикання між двома лініями. Тільки вони це роблять із безпечним розривом. Особливістю пристроїв є:

  • кілька робочих положень;
  • високий захист і потужність;
  • можуть перемикати з безпечним розривом електроланцюгів;
  • рукоятки на самому Hager перемикачі можуть фіксуватися в положенні “відключити” за допомогою спеціального замку;
  • захищені за стандартом IP20, пройшли всі оцінки якості.

  Особливу увагу варто звернути на автоматичний перемикач фаз Hager. Він добре підходить, якщо в житловому приміщенні або в будинку часто бувають великі стрибки напруги. Це допомагає техніці працювати та не ламатися від перепадів.

  Є також перемикач введення резерву Hager. Він автоматично перемикається між основним та резервним джерелом живлення. Також допомагає залишатися техніці та іншим приладам, що завжди підключені до мережі.

  Де купити групові перемикачі hager

  Купити перемикач трипозиційний Hager, автоматичний, резервний та іншу техніку від виробника можна на сайті Global electro. Оформити замовлення можна через службу доставки Нова Пошта та Укрпошта. Також доступний самовивіз із Дніпра та Запоріжжя. На сайті також можна прочитати характеристики кожного пристрою та проконсультуватись з менеджером, щоб підібрати потрібний товар. Ціни доступні нижче, ніж у конкурентів.

  Комплектуючі accessories