• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Номінальна напруга
  Кількість полюсів
  Вимикаюча здатність
  Номінальний струм
  A
  Крива відключення
  Серія
  Ціна
  грн
  Країна виробник

  Триполюсні автоматичні вимикачі Resi9

  Фільтр
  18 Товари

  Автоматичний вимикач триполюсний Resi9 – це модульне обладнання. Основне його завдання – захищати від нестабільності мережі, тим самим запобігаючи зламанню техніки та її повному виходу з ладу. Його головна особливість полягає в тому, що він може працювати з трифазною проводкою або кількома однофазними. Забезпечує захист від короткого замикання та перевищення стандартного навантаження.

  Для чого потрібний автоматичний триполюсний вимикач Resi9

  Ключова мета використання такого модульного обладнання – це захист електроліній від високих струмів і коротких замикань, які можуть знищити прилади, підключені до електромережі. Річ у тому, що миттєве значення струму у разі виникнення короткого замикання в десятки разів вище від номінального робочого на конкретній ділянці. Така дія приносить серйозну, можна сказати, навіть непоправну шкоду для кабелів та обладнання. Якщо у мережі передбачений автомат, то відбувається миттєве відключення проблемної ділянки лінії.

  Ще одна його важлива опція – захист від навантаження. Струми, які виникають у цьому випадку значно нижчі номінальних. Автоматичний вимикач спрацьовує не відразу, а згодом, даючи можливість явищу зникнути.

  Особливості триполюсних автоматичних вимикачів Resi9

  Автомати захисту 3-полюсні Resi9 – це потрійні однополюсні, які мають три пари контактів. Вони з'єднані тепловим та електромагнітним з розгалужувачем. Ключове завдання останнього – перетворити електричну енергію в механічну. При цьому розчіплювач впливає на механізм як контактної пари, так і двох інших. В результаті припиняється подання напруги у мережу.

  Основне завдання аналізованих типів автоматів – захищати трифазні навантаження та проводки.  Одна з їх основ — це 3-фазний двигун, котрий оснащений короткозамкнутим ротором. Крім того, такі прилади можуть використовуватися і для систем з однофазною двопровідною проводкою. У такому випадку до автомата підключається 2 пари кабелів замість доступних 3.

  Основні переваги триполюсних автоматів Resi9:

  • простота монтажу – встановлення здійснюється на DIN-рейку;
  • невибагливість в обслуговуванні;
  • автономність – захисний пристрій спрацьовує без вашої участі при досягненні умови для цього;
  • довговічність експлуатації;
  • безпека використання модулів – не вони підтримують горіння.

  Ще одна важлива перевага – здатність контролювати одночасно кілька ліній та за необхідності відключати їх усі.

  Типи триполюсних вимикачів Resi9

  Триполюсні автомати Resi9 представлені в нашому магазині з класом спрацьовування «В» та «С», мають ряд відмінностей. Який варіант вибрати залежить від вимог до активації захисних елементів.

  Клас «В»має чутливість, яка відповідає спрацьовуванню розчеплювача за умови перевищення номінального струму на 200%, час відключення не перевищує 0,015 с. Прилади використовуються на лініях, до яких підключені розетки, освітлювальні прилади та інші типи ланцюгів. Тобто там, де практично виключено підвищення електроструму при пуску або його параметр мінімальний.

  Триполюсні автомати типу «С» поширені також у побутових та промислових мережах, проте їхня перевантажувальна здатність на порядок вища в порівнянні з попереднім класом. Розчеплення спрацює при підвищенні номінального струму 5 і більше разів, затримка становить 1,5 секунди. Частіше всього застосовуються як введення та захист всієї електромережі.

  Рекомендації щодо вибору триполюсних автоматів серії Resi9 від Schneider Electric

  Для того, щоб обладнання справлялося з покладеними на нього завданнями, дуже важливо його правильно вибрати. При цьому рекомендується звертати увагу на такі критерії:

  • номінальний струм – стандартний та найпопулярніший ряд значення варіюється в межах 6–63 А. Для житлових та офісних приміщень призначені переважно пристрої з показником 6–32 А. Вибір того або іншого варіанта залежить від перерізу кабелю;
  • номінальна напруга та тип струму – змінний чи постійний;
  • крива миттєвого розчеплення – це струмово-тимчасова характеристика. Даний параметр вказує на те, як швидко спрацює автомат;
  • здатність  відключатися – це струм короткого замикання, у якому станеться автоматичне відключення;
  • час спрацьовування. Як правило, це буквально мить, проте іноді потрібна триваліша витримка.

  Якщо умови експлуатації відрізняються від стандартних, слід звертати увагу на допустимий температурний режим роботи та рівень вологості.

  Як купити 3-полюсні автоматичні вимикачі Resi9 в магазині GLOBAL-ELECTRO

  Якщо шукаєте оригінальну продукцію Schneider Electric, яка себе чудово зарекомендувала, то у нашому магазині знайдете саме такі прилади. Модельний ряд представлений приладами з номінальним струмом від 6 до 63 і кривою відключення «В» і «С».

  Зробити замовлення зможете будь-коли через кошик або зателефонувавши нам у робочий час, якщо потрібна професійна консультація. Ми є партнером бренду, тому ви гарантовано отримує високу якість.

  При оформленні замовлення вибирайте зручну форму оплати: передоплата або післяплата. Також пропонуємо різні способи доставки. По Дніпру та Запоріжжю можливі послуги кур'єра або самовивіз із наших регіональних складів. Україною відправляємо транспортною компанією «Нова Пошта» до відділень у різних куточках країни.

  Комплектуючі accessories