• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Номінальна напруга
  Кількість полюсів
  Вимикаюча здатність
  Номінальний струм
  A
  Тип диференційного захисту
  Чутливість до витоку струму
  Серія
  Ціна
  грн
  Країна виробник

  ПЗВ Schneider Electric Resi9 клас захисту AC

  Фільтр
  14 Товари

  Перше, що потрібно зробити під час капітального ремонту в будинку, – забезпечити електробезпеку приміщення та людей, які проживають у ньому. Якщо знайомі всім нам автоматичні вимикачі, вони ж автомати, запобігають псуванню наших приладів і системи в цілому, то за порятунок життя людини відповідають пристрої захисного відключення Resi9 AC.

  У сучасних квартирах використання ПЗВ передбачено ще на етапі будівництва, а у старих будинках електрики сильно рекомендують їх ставити під час реконструкції. Існує навіть статистика, що з моменту введення обов'язкового використання представлених пристроїв у Європі смертність від ураження електричним струмом впала в кілька разів. Це вагомий привід встановити ПЗВ, якщо ви ще цього не зробили.

  Особливості застосування

  Практика підключення такого типу захисного обладнання стала загальноприйнятою і в Україні. З огляду на це з'явився і попит на такі вироби. Сьогодні можна купити подібні диференціальні реле у будь-якому хорошому електромагазині. Однак ми радимо звертатися до нас, у GLOBAL-ELECTRO.

  Рекомендуємо звернути увагу на моделі Resi9 AC від популярного у всьому світі бренду Schneider Electric. Ми реалізуємо продукцію європейських виробників та гарантуємо її високу якість.

  Особливості диференціальних вимикачів Resi9 AC

  Пристрої захисного відключення серії ー це високоякісні модульні вироби, призначені для використання у побутових умовах для захисту життя людей. Основними функціями ПЗВ Resi9 AC є:

  • автоматичне вимкнення навантаження при витоку струму;
  • захист електричного ланцюга від псування та пошкоджень ізоляції;
  • запобігання пожежі у приміщенні;
  • усунення ризику смертельного ураження струмом.

  Пристрої з лінійки Resi9 належать до оптимального цінового сегмента, хоча забезпечують якість і надійність порівнянну з критеріями преміумкласу. Універсальна конструкція робить використання та встановлення приладів дуже простими та легкими.

  При цьому ПЗВ довго служить, є надійним та безпечним. Випускається виріб у країнах Європи та відповідає всім міжнародним стандартам якості. Пристрої захисту відключення Resi9 тип AC реагують лише на змінний струм. Крива у них синусоїдальна. Це відповідним чином відбивається на маркуванні, тому переплутати такий пристрій складно.

  Коли виникає змінний струм? До його появи призводять пошкодження ізоляційного шару всередині будь-якої побутової техніки, а також попадання фази на корпус. Ситуацій може бути безліч, тому варто подбати про захист свого життя та здоров'я.

  Цікаво! Представлений пристрій вважається найпростішим і попри те, що в Європі його вже не використовують, він залишається найпоширенішим. Встановлювати такий прилад можна скрізь: удома, в офісі, на підприємстві.

  Типи ПЗВ Schneider Electric Resi9 AC

  Пристрій захисного відключення такого класу може бути двох типів: двополюсний і чотириполюсний. Різниця між ними полягає в тому, що перший тип застосовується в однофазних мережах, де є лише фаза та нуль. Другий ー призначений для використання у трифазних лініях.

  За чутливістю до струму розрізняють захисні та протипожежні диференціальні реле. Для захисту людини від удару електричним струмом необхідно встановлювати ПЗВ Schneider Electric Resi9 AC зі струмом витоку 30 мА. Він монтується на групові лінії, які живлять окремі електроприлади, освітлення практично не ставляться. Спрацьовувати такий пристрій може при витоку струму і 15 мА, і в 30 мА.

  Протипожежними вважаються пристрої зі струмом витоку 100 або 300 мА. Такий ПЗВ підходить для встановлення на введенні у квартиру, на склад або в офіс. Він служить захистом від спалахів, спровокованих пошкодженою ізоляцією дротів чи електричних приладів.

  Як вибрати пристрої захисного відключення Schneider Electric Resi9 тип AC

  ПЗВ представленої серії має важливі технічні характеристики та особливості, за які їх високо цінують як електрики професіонали, так і звичайні споживачі. Однак, щоб пристрій відповідав усім вашим очікуванням, потрібно його правильно вибрати:

  1. При покупці враховуйте номінальний струм. Це величина, яку ПЗВ може постійно пропускати через себе. Стандартний ряд номінального струму 25-63 А. Він повинен бути більшим або дорівнює номіналу автомата.
  2. Також звертайте увагу на струм витоку. Чому це важливо вже обговорювалося вище. Це той струм, при якому безпосередньо спрацьовує реле та знеструмлює систему.
  3. Необхідно брати до уваги кількість полюсів виробу.

  Також завжди враховуйте такі моменти як якість корпусу, маркування виробу, бренд. Це допоможе вам уникнути підробок і придбати дійсно якісний товар, який довго виконуватиме всі належні на нього функції.
  Важливо! Якщо до одного пристрою підключається кілька автоматів, сумарний струм не повинен перевищувати номінал ПЗВ.

  Як придбати пристрої захисного відключення Resi9 AC у магазині global-electro.com.ua

  Встановити у себе вдома такий прилад однозначно правильне рішення. По-перше, представлена ​​компанія славиться своїми електротехнічними пристроями. По-друге, так ви надовго та ефективно захистите себе та всіх близьких від небезпечного ураження електричним струмом.

  Придбати виріб за прийнятною ціною, без накруток та комісій можна в магазині GLOBAL-ELECTRO. Чому ми? Наша команда має багаторічний досвід у сфері продажу електротехнічного обладнання. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними європейськими компаніями, щоб наші клієнти могли отримувати найякісніший та найбезпечніший товар.

  До того ж ми ー офіційний представник компанії Schneider Electric в Україні, а це означає, що можемо запропонувати вам повністю оригінальну продукцію. Придбати пристрої захисного відключення, а також іншу продукцію серії Resi9 можна не тільки в Дніпрі, а й в інших містах, оформивши доставку зручною для вас поштовою службою.

  Комплектуючі accessories