• Рус
 • Укр
 • Фільтри
  Бренд
  Номінальна напруга
  Кількість полюсів
  Вимикаюча здатність
  Номінальний струм
  A
  Крива відключення
  Серія
  Ціна
  грн
  Країна виробник

  Автоматичні вимикачі Resi9 крива C

  Фільтр
  31 продукт

  Від ймовірності виникнення короткого замикання перепадів напруги ніхто не застрахований. Автоматичні вимикачі Resi9 крива C встановлюють спеціально для захисту побутових електроприладів від таких ситуацій.
  На тлі стрімкого розвитку технологій та автоматизації більшості процесів потреба в якісних пристроях з такими функціями не знижується. Великий попит мають товари, що випускаються відомим французьким брендом Schneider Electric.

  Декілька слів про компанію

  Шнайдер Електрик ー відомий французький виробник, який вважається лідером у галузі управління електричною енергією. Компанія надає комплексні рішення в енергетиці для цивільної, житлової та будівельної інфраструктури.

  Schneider Electric з'явилася ще далекого 1836 року і спочатку спеціалізувалася на машинобудуванні та металургії. Лише у 1980 компанія розпочала свою діяльність у сфері електротехніки, ставши сьогодні світовим лідером у даній галузі.

  Особливості автоматичних вимикачів Resi9 C

  Серія модульних пристроїв Resi9 представлена ​​в широкому асортименті, особливе місце в лінійці займають автоматичні вимикачі або, простими словами, автомати. Ці пристрої призначені для захисту користувачів та електромережі житлових приміщень (будинків, квартир, офісів).

  Автомати мають сучасний функціонал, стильний зовнішній вигляд, виготовлені вони з високоякісного пластику, що підлягає вторинному перероблюванню. Купуючи ці вимикачі, ви не тільки дбаєте про себе та свій будинок, а й про навколишнє середовище та екологію.

  Вимикачі автоматичні Resi9 C ー це пристрої, спеціально розроблені для захисту електроланцюгів від перевантажень, коротких замикань та стрибків напруги. Відмінна риса цих виробів — наявність кривої відключення С. Вона дозволяє застосовувати автомати у найрізноманітніших типах електричних щитків.

  Resi9 від Шнайдер Електрик ー порівняно новий, практичний пристрій від відомого виробника. Він відповідає найвищим стандартам якості. Виріб простий та комфортний у використанні. Представлений бренд пропонує своїм покупцям такі переваги:

  • висока європейська якість, підтверджена сертифікатами;
  • тривала та надійна робота, зручне використання;
  • специфікація, що відповідає преміумсегменту, універсальна, проста конструкція;
  • відсутність заводського браку, оскільки фірма суворо контролює виробничий процес;
  • проста та зрозуміла установка.

  Автоматичний вимикач ТМ Шнайдер Електрик ー популярний виріб, який купують багато споживачів, щоб захистити систему від стрибків та перевантаження. Якщо у вас в будинку чи офісі встановлений модифікований електрощиток, то така модель підійде ідеально. Забезпечується це спеціальною кривою підключення, у цьому варіанті С.

  Типи автоматичних вимикачів Resi9 C

  Усі прилади цієї категорії можуть бути розділені на чотири основні види: одно-, дво-, три- та чотириполюсні пристрої. Однополюсні автомати заведено ставити лише на фазні кабелі. При спрацьовуванні вимикача фаза розривається, а нуль залишається підключеним.

  Двополюсні моделі монтують відразу на фазу та на нуль. Для роботи та захисту в трифазній електричній мережі застосовуються три- та чотириполюсні вимикачі. Вони потрібні там, де підключаються три фази. Автомати на чотири полюси, монтуються там, де це передбачено регламентом, у чотирипровідних мережах, де є три фази та нульовий кабель.

  Як вибрати автоматичний вимикач Schneider Electric Resi9 крива C

  Вибір правильного автоматичного вимикача Resi9 Cー справа важлива і відповідальна від цього залежить безпека й ефективність електромережі.

  Важливо! Завдання автомата — вчасно розірвати ланцюг при перевантаженні або короткому замиканні, щоб у будинку не почалася пожежа або не згоріла вся електрична техніка.

  Першим кроком під час виборів є правильний розрахунок необхідного номінального струму. Він, як правило, відповідає максимальному навантаженню на ланцюгу, підключеному до автомата. У нас у магазині можна купити моделі із показниками від 6 до 63 А. Важливо також врахувати пусковий струм обладнання.

  Далі потрібно визначитися, який тип автоматичного вимикача вам підходить. Це залежить від функцій, які буде виконувати пристрій. На сьогодні розроблені моделі, які одночасно захищають і від короткого замикання, і від диференціального струму.

  Третій етап ー вибір хорошого та надійного виробника. Ми рекомендуємо купувати автоматику від найвідоміших компаній. Адже такі бренди дбають про свою репутацію та гарантують довговічність продукції. Це дуже важливий аспект, оскільки надійний автомат забезпечить безпеку електричної мережі.

  Як купити автоматичні вимикачі Resi9 крива C у магазині global-electro.com.ua

  Придбати автоматику від компанії Шнайдер Електрик серії Resi9 можна звернувшись до інтернет-магазину GLOBAL-ELECTRO. Всім без винятку клієнтам ми пропонуємо широкий асортимент надійної та перевіреної продукції від найкращих виробників.

  У нашому каталозі ви обов'язково знайдете саме ту продукцію, яка задовольнить усі ваші вимоги та завдання. Чому варто купувати автоматичні вимикачі у нас:

  1. GLOBAL-ELECTRO є офіційним дистриб'ютором Schneider Electric в Україні та реалізує гарантовано оригінальну продукцію.
  2. Офіційна співпраця зі світовими компаніями дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам товари за вигідними цінами.
  3. Компанія має багаторічний досвід роботи в галузі електротехнічної продукції.

  Вибираючи автомати в нашому магазині в Дніпрі ви отримуєте не тільки обладнання високої якості, але й довгострокову гарантію. Наші менеджери проведуть професійну консультацію, дадуть відповіді на всі питання, що вас цікавлять. Фахівці допоможуть обрати обладнання та швидко оформлять пересилання до будь-якого міста України зручною поштовою службою. Звертайтесь до нас та забезпечте свій будинок чи офіс якісною, надійною та безпечною електротехнічною продукцією.

  Комплектуючі accessories